شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 11
کد خبر: ۲۲۵۰۱۷
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۲
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: احداث موزه دفاع مقدس در استان بوشهر ضروری است و باید مشکلات پیش روی این طرح برداشته شود.
مشکلات احداث موزه دفاع مقدس در استان بوشهر مرتفع شود
به گزارش سوک، سردار سرتیپ بسیجی بهمن کارگر صبح چهارشنبه در نشست با استاندار بوشهر با اشاره به ضرورت احداث موزه دفاع مقدس در استان بوشهر اظهار داشت: بوشهر از استان‌های پیشتاز در هشت سال دفاع مقدس بوده و سابقه درخشانی در دفاع مقدس داشته است.

وی با تاکید بر رفع مشکلات مربوط به ساخت موزه دفاع مقدس در استان بوشهر گفت: انتظار داریم مسئله مربوط به زمین احداث موزه دفاع مقدس در استان بوشهر با همکاری فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه و استاندار بوشهر تا پایان آذرماه حل شود.

عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر نیز اظهار داشت: پیگیری‌های زیادی برای احداث موزه دفاع مقدس در استان بوشهر انجام دادیم و همچنان این تلاش‌ها ادامه دارد و یکی از عمده مشکلات ما در این زمینه کمبود زمین در شهر بوشهر است.

وی با اشاره به زمین در نظر گرفته شده برای احداث موزه دفاع مقدس بیان کرد: در این زمینه پیگیری لازم با فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه انجام خواهیم داده تا تکلیف زمین موزه دفاع مقدس بوشهر مشخص شود.

استاندار بوشهر از پیگیری ویژه برای تعیین تکلیف زمین احداث موزه دفاع مقدس در استان بوشهر خبر داد و افزود: اگز موضوع زمین حل شود اعتبار لازم را با همکاری بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس برای احداث موزه دفاع مقدس اختصاص خواهیم داد.

گراوند تاکید کرد: شهرداری بوشهر هم امور مربوط به زمین موزه دفاع مقدس را در کوتاه ترین زمان انجام دهد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد