جمعه ۰۳ بهمن ۱۳۹۹ - 2021 January 22
کد خبر: ۲۲۵۰۴۲
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۷
رئیس بسیج رسانه استان بوشهر با اشاره به برگزاری کنگره سرداران و ۲۱۲۱ شهید استان بوشهر در نیمه دوم دی ماه امسال گفت: در این راستا یادواره شهدای رسانه‌ استان بوشهر در ۱۵ آذرماه امسال برگزار می‌شود.
کنگره سرداران و 2121 شهید استان بوشهر دی‌ماه امسال برگزار می‌شود

به گزارش سوک، عبدالله نجفی صبح امروز در نشست با اصحاب رسانه در شهرستان دیر با تاکید بر نقش مهم  بسیج رسانه در پیگیری مطالبات مردم اظهار داشت: بسیج رسانه در ابعاد گوناگون با ساختاری کاملا مردمی پرچمدار پیگیری مطالبات مردم در بسترهای قانونی است.

وی به نقش رسانه‌ها به عنوان دیدگان هوشیار جامعه در زمینه مطالبه‌گری پرداخت و افزود: رسانه‌ها ضمن بیان کارکرد نهادها، باید موضوع انتقاد سازنده به همراه راهکارهای عملیاتی را بیش از پیش در دستور‌ کار خود قرار دهند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان بوشهر خبرنگاران و اصحاب رسانه را پل ارتباطی میان مردم و مسئولان در پیگیری مطالبات مردم دانست و تصریح کرد: مسئولان  باید قدردان فعالیت‌های اصحاب رسانه باشند و به‌جای تضعیف خدمات ارزنده این قشر زحمتکش و پرتلاش به فکر پشتیبانی و تقویت این پل‌های ارتباطی باشند.

نجفی با بیان اینکه رسانه‌های  استان بوشهر در حوادث اخیر نشان دادندکه دارای سطح کیفی قابل قبولی هستند گفت: خبرنگاران  استان بوشهر ضمن روحیه مطالبه گیری، از هر نوع تهییج و نوشتار احساسی دوری می‌کنند.

وی تشکیل جبهه واحد رسانه‌های انقلاب اسلامی را یکی از رسالت‌های بسیج رسانه دانست و گفت: در این راستا دفاتر شهرستانی بسیج رسانه در نقاط مختلف استان بوشهر ایجاد می‌شود.

رئیس بسیج رسانه استان بوشهر با اشاره به برگزاری کنگره سرداران و 2121 شهید استان بوشهر در نیمه دوم دی ماه امسال گفت: در این راستا  یادواره شهدای رسانه‌ استان بوشهردر 15 آذرماه امسال برگزار می‌شود.

نجفی برگزاری مقدمات اجرایی جشنواره رسانه ای ابوذر ، بزرگداشت روز خبرنگار، ترویج نهضت مطالبه‌گری و برگزاری مستمر نشست‌های فعالان رسانه را از فعالیت های بسیج رسانه در 8 ماه گذشته دانست و افزود: برنامه‌ریزی برای بزرگداشت شهدا و مجاهدان عرصه رسانه استان بوشهر، نقش‌آفرینی در برنامه‌های مناسبتی و رویدادهای استانی و بصیرت‌افزایی از دیگر برنامه‌های بسیج رسانه در هشت ماه امسال بوده است./تسنیم

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد