پنجشنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 28
کد خبر: ۲۲۵۰۵۶
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۷
با حضور رئیس کمیته امداد
در آیینی با حضور رئیس کمیته امداد و مسئولین قرارگاه جهادی و محرومیت زدایی دانشگاه افسری امام حسین(ع) و سپاه امام صادق(ع) ، عملیات اجرایی 72 واحد مسکونی ایتام استان بوشهر در شهر دلوار شهرستان تنگستان آغاز شد.
به گزارش سوک ، رئیس کمیته امداد در این آیین که شامگاه روز پنج شنبه انجام شد ، اظهار داشت: انتخاب شهر دلوار در شهرستان تنگستان برای آغاز عملیات اجرایی احداث 72 مسکن ویژه ایتام تحت پوشش استان بوشهر به این دلیل است تا یاد و نام شهید مبارزه با استعمار شهید رئیس علی دواری گرامی داشته شود.

وی افزود: نهضت احداث مسکن برای مددجویان با استفاده از توان خیرین حقیقی و حقوقی را دنبال می کنیم که در این راستا تفاهم نامه های نیز در دستور کار داریم.

سید مرتضی بختیاری تصریح کرد: ساخت دوهزار و 800 واحد مسکونی که با استفاده از توان خیرین، استانداری بوشهر، سپاه پاسداران، دانشکده افسری دانشگاه امام حسین(ع) و مجموعه نفت در استان آغاز شده نویدبخش رفع بخشی از نیاز مددجویان این نهاد در استان بوشهر به مسکن مقاوم است.

رئیس کمیته امداد ادامه داد: اولویت احداث مسکن مددجویی برای ایتام و زنان سرپرست خانواده است اما به دنبال این هستیم که حتی برای خانواده های یک و دونفره هم ساخت و سازهایی انجام شود.

نماینده مردم شهرستان های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: با توجه به این که بخش عمده ای از مراجعین به دفاتر نمایندگان مجلس در طی سنوات گذشته مددجویان تحت پوشش فاقد مسکن هستند ، در طی دو سال گذشته شاهد ساخت و سازهای مناسبی از طرف کمیته امداد برای مددجویان هستیم.

وی با اعلام ارتباطات مناسب کمیته امداد با نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی ، گفت: اماده هر نوع کمک به کمیته امداد برای رفع مشکل مسکن مددجویان کمیته امداد هستیم.

سید کمال الدین شهریاری با اشاره به آغاز عملیات اجرایی احداث 72 واخد مسکونی ویژه ایتام،  عنوان کرد: این واحدهای مسکونی که توسط دانشکده افسری دانشگاه امام حسین (ع) احداث می شود نشان می دهد که سپاه پاسداران نه تنها در جنگ سخت و نرم بلکه در حوزه محرومیت زدایی و سازندگی نیز پیشتاز است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد