جمعه ۰۳ بهمن ۱۳۹۹ - 2021 January 22
کد خبر: ۲۲۵۰۵۷
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۷
امام جمعه بوشهر:
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با تاکید بر لزوم برخورد با تخلفات انتخاباتی گفت: قانون‌مداری و شفافیت در اولویت برگزاری انتخابات باشد.
قانون‌مداری دراولویت برگزاری انتخابات باشد/ لزوم برخورد با تخلفات

به گزارش سوک، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری عصر پنجشنبه در جمع مدیران و اعضای نظارت انتخابات شهرستان‌ها و بخش‌های استان بوشهر اظهار داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مظهر آزادی و دموکراسی است.

وی با اشاره به اینکه هرساله انتخابات‌های متعددی در ایران برگزار می‌شود اضافه کرد: قانون‌مداری یکی از مهمترین اولویت‌ها است و همه افرادی که در عرصه انتخابات فعالیت می‌کنند باید قانون‌مدار باشند.

امام جمعه بوشهر برگزاری انتخابات سالم و باشکوه را ضروری دانست و خاطرنشان کرد: همه باید در مسیر قانون حرکت کنند و در این ریل باشند تا قطار انتخابات دچار لغزش نشود.

وی با تاکید بر لزوم نظارت صحیح بر روند انتخابات و مقابله با تخلفات انتخاباتی، تصریح کرد: یکی دیگر از مسائلی که باید مد نظر باشد شفافیت انتخاباتی است که باعث جلب اعتماد مردم می‌شوند.

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر در این آئین سلامت انتخابات را نیازمند قانون‌مداری دانست و اضافه کرد: همه ستادهای انتخابات باید برای حضور باشکوه مردم در انتخابات تلاش کنند.

مجید خورشیدی خاطرنشان کرد: به منظور تامین امنیت انتخابات برنامه‌ریزی لازم صورت گرفته است و دستگاه‌های امنیتی در این راستا همکاری و مشارکت لازم را خواهند داشت./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد