پنجشنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 28
کد خبر: ۲۲۵۰۸۲
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷
در گفتگو با رسانه مطرح شد
نجفی با بیان اینکه رسانه‌های استان بوشهر در حوادث اخیر نشان دادندکه دارای سطح کیفی قابل قبولی هستند گفت: خبرنگاران استان بوشهر ضمن روحیه مطالبه گیری، از هر نوع تهییج و نوشتار احساسی دوری می‌کنند.
به گزارش سوک، عبدالله نجفی در نشست با اصحاب رسانه در شهرستان دیر با تاکید بر نقش مهم  بسیج رسانه در پیگیری مطالبات مردم اظهار داشت: بسیج رسانه در ابعاد گوناگون با ساختاری کاملا مردمی پرچمدار پیگیری مطالبات مردم در بسترهای قانونی است.

وی به نقش رسانه‌ها به عنوان دیدگان هوشیار جامعه در زمینه مطالبه‌گری پرداخت و افزود: رسانه‌ها ضمن بیان کارکرد نهادها، باید موضوع انتقاد سازنده به همراه راهکارهای عملیاتی را بیش از پیش در دستور‌ کار خود قرار دهند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان بوشهر خبرنگاران و اصحاب رسانه را پل ارتباطی میان مردم و مسئولان در پیگیری مطالبات مردم دانست و تصریح کرد: مسئولان  باید قدردان فعالیت‌های اصحاب رسانه باشند و به‌جای تضعیف خدمات ارزنده این قشر زحمتکش و پرتلاش به فکر پشتیبانی و تقویت این پل‌های ارتباطی باشند.

نجفی با بیان اینکه رسانه‌های  استان بوشهر در حوادث اخیر نشان دادندکه دارای سطح کیفی قابل قبولی هستند گفت: خبرنگاران  استان بوشهر ضمن روحیه مطالبه گیری، از هر نوع تهییج و نوشتار احساسی دوری می‌کنند.

وی تشکیل جبهه واحد رسانه‌های انقلاب اسلامی را یکی از رسالت‌های بسیج رسانه دانست و گفت: در این راستا دفاتر شهرستانی بسیج رسانه در نقاط مختلف استان بوشهر ایجاد می‌شود.

رئیس بسیج رسانه استان بوشهر با اشاره به برگزاری کنگره سرداران و 2121 شهید استان بوشهر در نیمه دوم دی ماه امسال گفت: در این راستا  یادواره شهدای رسانه‌ استان بوشهردر 15 آذرماه امسال برگزار می‌شود.

نجفی برگزاری مقدمات اجرایی جشنواره رسانه ای ابوذر ، بزرگداشت روز خبرنگار، ترویج نهضت مطالبه‌گری و برگزاری مستمر نشست‌های فعالان رسانه را از فعالیت های بسیج رسانه در 8 ماه گذشته دانست و افزود: برنامه‌ریزی برای بزرگداشت شهدا و مجاهدان عرصه رسانه استان بوشهر، نقش‌آفرینی در برنامه‌های مناسبتی و رویدادهای استانی و بصیرت‌افزایی از دیگر برنامه‌های بسیج رسانه در هشت ماه امسال بوده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد