جمعه ۰۳ بهمن ۱۳۹۹ - 2021 January 22
کد خبر: ۲۲۵۱۴۰
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۰
دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه:
دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه گفت: اجرای طرح‌های آبرسانی، اشتغال‌زایی و خانه سازی ویژه مددجویان و محرومان از اولویت‌های مهم قرارگاه محرومیت‌زدایی است.
آبرسانی و اشتغال از مهمترین اولویت‌های قرارگاه محرومیت‌زدایی است

به گزارش سوک، سردار سید ضیاءالدین حزنی ظهر شنبه در جمع خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: به منظور ارائه خدمات مناسب قرارگاه جهادی و محرومیت‌زدایی دانشگاه افسری امام حسین (ع) به دهستان‌های محروم اعزام می‌شود.

وی از انجام طرح‌های مهم عمرانی و مسکن مددجویان در دهستان‌های محروم خبر داد و بیان کرد: دانشگاه افسری امام حسین(ع) طرح‌های‌محرومیت زدایی در دهستان‌های محروم  استان‌ها اجرا می‌کند.

دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه ماموریت اصلی سپاه را امنیت پایدار و دفاع از نظام و ارزش‌های انقلاب اسلامی دانست و اضافه کرد: محرومیت‌زدایی، مردم‌داری و مردم‌یاری و مردم دوستی نیز از ماموریت‌های مهم سپاه است.

وی با اشاره به اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی در سراسر کشور خاطرنشان کرد: طرح‌های محرومیت‌زدایی در استان‌های مرزی، دور افتاده، صعب‌العبور و حساس اجرا می‌شود که مورد تقدیر رهبر معظم انقلاب نیز قرار می‌گیرد.

سردار حزنی به خدمات صورت گرفته در استان بوشهر اشاره کرد و ادامه داد: الگوی خدمات رسانی به محرومان استان بوشهر به دیگر استان‌ها باید به عنوان یک الگو در کشور مد نظر قرار گیرد.

وی گفت: قرارگاه پیشرفت و آبادانی نهاد مردمی است و این خصوصیت سبب شده تا طرح‌های عمرانی و محرومیت‌زدایی سپاه با کمک مسئولان تسری یابد و رضایت اقشار اجتماعی را به همراه داشته باشد./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد