شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - 2020 September 19
کد خبر: ۲۲۵۲۰۷
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۴
تا پایان روز دوم ثبت‌نام؛
سرپرست اداره کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر گفت: در مجموع دو روز ثبت‌نام از کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی، ۳۲ نفر در استان بوشهر ثبت‌نام کردند.
۳۲ نفر برای انتخابات مجلس در حوزه‌های استان بوشهر نام‌نویسی کردند

به گزارش سوک خسرو دهقانی  اظهار داشت: در دومین روز ثبت‌نام از کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در مجموع ۱۳ نفر در حوزه‌های انتخابیه استان بوشهر ثبت نام کردند.

وی با اشاره به اینکه از این افراد ۹ نفر مرد و ۴ نفر زن بودند اضافه کرد: پنج نفر در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم، یک نفر در حوزه دشتی و تنگستان، سه نفر در حوزه دشتستان و چهار نفر در حوزه کنگان، دیر، جم و عسلویه ثبت‌نام کردند.

سرپرست اداره کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر خاطرنشان کرد: تعداد ثبت‌نام نهایی داوطلبان تا پایان روز دوم ۳۲ نفر است که ۲۷ نفر مرد و ۵ نفر زن هستند.

وی ادامه داد: تاکنون در مجموع در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم ۱۴ نفر، در حوزه کنگان، دیر، جم و عسلویه شش نفر، در حوزه دشتی و تنگستان شش نفر و در حوزه دشتستان شش نفر نام‌نویسی کرده‌اند.

دهقانی با بیان اینکه ۱۷ نفر از داوطلبان ۳۰ تا ۴۰ ساله هستند افزود: یک نفر دارای سابقه نمایندگی و شش نفر دارای سابقه داوطلبی در ادوار گذشته هستند./مهر


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد