شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - 2020 September 19
کد خبر: ۲۲۵۲۳۶
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸
معاون کمیته امداد :
معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد ضمن تاکید بر لزوم توجه به ازدواج آسان گفت: شیوه‌های نوین برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی استفاده می‌شود.
شیوه‌های نوین برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی استفاده می‌شود

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد ضمن تاکید بر لزوم توجه به ازدواج آسان گفت: شیوه‌های نوین برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی استفاده می‌شود.

به گزارش سوک علیرضا عسکریان ظهر دوشنبه در مراسم افتتاح نمایشگاه دائمی جهیزیه ازدواج آسان در کنگان با اشاره به اهمیت هم افزایی کمک‌ها و تلاش در جمع‌آوری کمک‌های مردمی با شیوه‌های جدید مورد اظهار داشت: خیرین برای کمک به ازدواج آسان پیش‌قدم شوند.

وی خطاب به مسئولین مراکز نیکوکاری بیان کرد: شما خط مقدم و مصداق بارز مشارکت‌های مردمی در امر جذب وکمک‌ها هستید و با توجه به  شرکت‌های موجود در حوزه صنعت باید از این ظرفیت‌ها جهت جذب کمک‌ها بیشترین استفاده را برد.

امام جمعه کنگان نیز در این مراسم ضمن تاکید بر اهمیت ازدواج جوانان گفت: در زمینه فراهم کردن ازدواج آسان جوانان و حتی کم سن سالها باید تمام توان و تلاش‌ها را به کار برد.

حجت‌الاسلام محمود محمودی افزود: این کار باعث می شود جلوی بسیاری از انحرافات و آسیب‌های اجتماعی در جامعه گرفته شود.

مسئول مرکز نیکوکاری قائم آل محمد ( ص) با ارائه مطالبی در خصوص فعالیت‌های مرکز نیکوکاری مطبوع خود گفت: این نمایشگاه جهیزیه ازدواج با همکاری کمیته امداد، مراکز نیکوکاری، خیران، دفتر امام جمعه و فرمانداری کنگان صورت پذیرفته است.

وی در ادامه گفت: این نمایشگاه دائمی جهیزیه با پیگیری‌های انجام شده و جذب کمک‌های مردمی و مشارکت مردم و خیران نیکوکار کار خود را شروع کرده است.

مدیر عامل موسسه خیریه حضرت رقیه (س) اظهار داشت: خدمات این موسسه در سطح کشور و با همکاری سپاه پاسداران در قالب خدمات تهیه جهیزیه، سبد های غذایی، فعالیت های فرهنگی و اعزام به سفرهای زیارتی اماکن مقدس است.

وی با تاکید بر حمایت از اشتغال جوانان و حمایت از تولیدات داخلی کالاهای ایرانی بیان کرد: با شرکت‌های تولیدی داخلی قراردادهایی منعقد و از تولیدات آنها در جهت تهیه جهیزیه نوعروسان در طول سال اقدام می شود.

مدیر عامل موسسه خیریه حضرت رقیه (س) در مورد همکاری با کمیته امداد استان بوشهر در زمینه تهیه و توزیع جهیزیه به جوانان مستعد ازدواج اعلام آمادگی کرد.

نمایشگاه دائمی جهیزیه با هدف طرح ازدواج آسان جوانان با همکاری کمیته امداد، موسسه خیریه حضرت رقیه(س)، مرکز نیکوکاری قائم آل محمد در شهرستان کنگان افتتاح شد.

در این همایش خداپسندانه هنرمندان در این مراسم برنامه های هنری خود را به نمایش گذاشتند که مورد استقبال زوج های جوان قرارگرفت.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد