شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - 2020 September 19
کد خبر: ۲۲۵۲۶۷
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۰
فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه از توقیف یک فروند شناور صیادی ترال توسط یگان شناوری پایگاه شهید رئیسعلی دلواری عامری در آب‌های استان بوشهر خبر داد.
شناور صیادی غیرمجاز در خلیج فارس توقیف شد

به گزارش سوک سردار رمضان زیراهی اظهار داشت: یکی از مأموریت‌های نیروی دریایی سپاه، حفاظت از ذخایر آبزیان و مقابله با متخلفان در عرصه صید غیرمجاز است.

وی از کشف ۲ تن انواع آبزیان از یک فروند شناور صیادی غیرمجاز ترال خبر داد و افزود: نیروی دریایی سپاه باهدف حمایت از صیادان و حفاظت از ذخایر آبزیان و گونه‌های ماهی‌ها، با صیادان متخلف برخورد می‌کند.

توزیع آبزیان کشف شدن بین خانواده‌های مستمند

زیراهی با اشاره به توزیع آبزیان کشف شدن بین خانواده‌های مستمند بیان کرد: آبزیان کشف‌شده با هماهنگی دادگاه عمومی دلوار تنگستان در قالب ۶۸۰ بسته برای توزیع بین خانوار مستمند به کمیته امداد امام خمینی (ره) بخش دلوار تنگستان تحویل و بین افراد نیازمند منطقه دلوار توزیع شد.

وی با اشاره به تشکیل بسیج دریایی در منطقه دوم نیروی دریایی سپاه تأکید کرد: نیروی دریایی سپاه با راه‌اندازی بسیج دریایی و گشت‌های شناوری با هرگونه تخلف در حوزه صیادی که معیشت و زندگی مردم منطقه را با چالش و مشکل مواجه کند، برخورد قاطع می‌کند.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه خاطرنشان کرد: از این لنج صیادی دو تن و ۲۰۷ کیلوگرم ماهی، ۱۰۶ کیلوگرم میگو درجه یک، ۱۱۱ کیلوگرم ماهی مرکب و ۷۱ کیلوگرم مارماهی کشف شد./مهر


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد