دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - 2020 September 21
کد خبر: ۲۲۵۳۲۰
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۶
در ششمین روز از مهلت قانونی
غلامرضا مختاری صبح امروز پس از زیارت قبور مطهر شهدای دشتستان در شهر برازجان ، به فرمانداری این شهرستان رفت تا برای حضور در انتخابات نام نویسی کند.
به گزارش سوک ، غلامرضا مختاری صبح امروز پس از زیارت قبور مطهر شهدای دشتستان در شهر برازجان ، به فرمانداری این شهرستان رفت تا برای حضور در انتخابات نام نویسی کند.

‌‌گزیده ای از سخنان مختاری در گلزار شهدای برازجان قبل از ثبت نام

* ضمن تشکر از همراهی و استقبال پر شور و معنا دار اقشار مختلف مردم از سراسر دشتستان اعلام کرد موجب افتخار است و خدای بزرگ را شاکرم که امروز و در روزی که متعلق به مولایمان صاحب الزمان است به حول و قوه الهی و عنایات خاصه حضرت ولی عصر و با استعانت به خون شهدای هشت سال دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم ،امام شهدا و در ظل رهبری داهیانه مقام معظم رهبری توفیق دیدار شما بزرگواران اعم از خانواده های معظم شهدا، جانبازان، آزادگان، ایثارگران، سادات معظم، روحانیون جلیل القدر ،پیشکسوتان عرصه جبهه و جنگ ،هنرمندان ،نام آوران،عشایران غیور،ورزشکاران و  همه اقشار مختلف مردمی در این مکان معنوی نصیب حقیر گردید.


* اینجا گرد هم آمده ایم تا با شهدا پیمان ببندیم که ای شهدا روحیه انقلابی شما و منویات امام راحل عظیم الشان و مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای سر لوحه کار ما خواهد بود و همانطور که شما شهدا ی عزیز در سخت ترین شرایط از نظام و ولایت جانانه دفاع کردید ما نیز در سنگر دفاع از ارزش های انقلاب و حریم ولایت و اسلام رهروان صدیق شما خواهیم بود.

*پاسداری از خون شهیدان یعنی در هر بخشی فساد و نشانه های  آن را دیدیم فریاد بکشیم و در صدد مقابله برآییم چرا که سکوت در برابر فساد خیانت به خون شهدا ست.


*مردم حقیقتا پشتیبان انقلاب هستند و در این راه هم انواع سختی ها را تحمل کرده و می‌ کنند اما نمی توانند فساد اداری و اقتصادی را تحمل کنند .

*مسئولان بدانند اگر در مبارزه با فساد کوتاهی کنند باید جوابگوی خدا و خون شهیدان باشند. با مدیریت جهادی و تفکر بسیجی برای رفع مشکلات مردم کار کنیم بدانیم و می دانیم رفع محرومیت ها و کمبود ها نیازمند روحیه و کار جهادی و انقلابی است.


*امروز به پشتوانه تخصص و تجارب مدیریتی و اقتصادی گران سنگ خودم تمام توان و آبرویم  را جهت دفاع از حقوق حقه مردم دشتستان بزرگ،  مبارزه با فساد و بهبود وضعیت معیشت مردم با دیدگاه یک انقلابی و جهادی ایثارگر برخاسته از دل مردم با صداقت در قول ،شجاعت در عمل، صیانت از حقوق مردم و با تمرکز بر عدالت اجتماعی ،رونق اقتصادی و آرامش سیاسی در طبق اخلاص گذاشتم و با توکل بر خدای متعال و با حمایت های بی دریغ شما مردم عزیز در سرتاسر دشتستان بزرگ برای حضور در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شرکت و ثبت نام می نمایم.

*قطعا با برگزاری انتخاباتی شکوهمند و با شکل گیری مجلسی متناسب با تراز انقلاب اسلامی می توان شاهد رشد و توسعه کشور در چهل ساله ی دوم انقلاب اسلامی بود.

*به حول و قوه الهی و با وحدت و همدلی و با نگاه انقلابی و جهادی و آزادسازی تمامی ظرفیت ها و پتانسیل های منطقه قطعا شاهد اتفاقات بزرگ و میمونی در دشتستان بزرگ و پر افتخار خواهیم بود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد