دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 10
کد خبر: ۲۲۵۴۱۵
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۹
هواداران علیه امیرحسین فتحی، جواد زرینچه و کامران منزوی شعار دادند و تاکید کردند استقلال بدون استراماچونی را نمی‌خواهند.بعضی از هواداران خشمگین استقلال، در پارکینگ باشگاه استقلال را شکستند. همچنین هادی مباشری، معاون باشگاه استقلال که برای آرام کردن هواداران بین آن‌ها حاضر شده بود، توسط آن‌ها مورد ضرب و شتم قرار گرفت.
هواداران خشمگین تیم استقلال مقابل ساختمان این باشگاه تجمع کرده و حتی به داخل باشگاه هجوم بردند و خیابان عریض مقابل ساختمان باشگاه را مسدود کردند.

به گزارش سوک به نقل از  تابناک ورزشی، هواداران خشمگین تیم استقلال که از جدایی آندره آ استراماچونی سرمربی ایتالیایی و موفق خود بسیار ناراحت هستند با حضور مقابل ساختمان این باشگاه در خیابان ۳۸ غربی سعادت‌آباد نسبت به عملکرد مدیران استقلال و همچنین مسوولان ورزش کشور و در راس آن مسعود سلطانی فر معترض شدند.

هجوم صدها نفر هوادار معترض استقلال به باشگاه+عکس

تعداد هواداران استقلال بیش از ۵۰۰ نفر است و آن‌ها حتی با شکستن درب به داخل ساختمان هجوم برده و کارمندان این باشگاه را با مشکل مواجه کردند. این در حالی است که در‌های ورودی و حتی درهای اتاق‌های باشگاه استقلال بسته است و البته هواداران این تیم نیز به شدت به عملکرد مدیران این باشگاه اعتراض کرده و خواهان جدایی آن‌ها شدند.

هواداران علیه امیرحسین فتحی، جواد زرینچه و کامران منزوی شعار دادند و تاکید کردند استقلال بدون استراماچونی را نمی‌خواهند. بعضی از هواداران خشمگین استقلال، در پارکینگ باشگاه استقلال را شکستند. همچنین هادی مباشری، معاون باشگاه استقلال که برای آرام کردن هواداران بین آن‌ها حاضر شده بود، توسط آن‌ها مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

طرفداران تیم استقلال با شعار علیه وزیر ورزش و امیرحسین فتحی آن‌ها را مقصر اصلی اتفااقات رخ داده و همچنین جدایی استراماچونی می‌دانند و با در دست داشتن کاغذ‌هایی که روی آن نوشته‌های اعتراض آمیز وجود دارد خواهان استعفای این نفرات هستند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد