پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - 2020 October 01
کد خبر: ۲۲۵۴۴۷
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۴
مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر:
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: هیئت های مذهبی در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب گام عملی بردارند.
هیئت‌های مذهبی در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اقدام عملی کنند

به گزارش سوک، حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی صبح سه‌شنبه در جمع اعضای شورای هیئات مذهبی استان بوشهر اظهار داشت: همه ما باید راهی را که مقام معظم رهبری ترسیم می فرمایند فرهنگ سازی کنیم.

وی با بیان این که هیئت ما باید هیئت انقلابی باشد، اضافه کرد: راه ما راه امام حسین (ع) است و یاران امام حسین به ما آموختند که باید در تبعیت از ولایت اهتمام داشته باشیم؛ بنابراین تلاش مضاعف بکنیم با برگزاری جلسات فصلی منظم برای هیئات مذهبی که مرتبط با ما هستند باعث روشنگری برای جامعه شویم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر بیان کرد: اقناع جامعه یک وظیفه بسیار مهمی است که باید در این رابطه تلاش بکنیم و معارف دین، سبک زندگی اسلامی و بیانیه گام دوم انقلاب محورهایی هستند که هیئات مذهبی باید در راستای آنها حرکت کنند و به ویژه در زمینه بیانیه، هیئات مذهبی باید در تحقق آن گام عملی بردارند.

وی با اشاره به توطئه های دشمنان انقلاب در وقایع اخیر کشور ابراز داشت: در همین وقایعی که اخیراً پیش آمد یک میدان آزمایش بود؛ یک عده در این فضا به میدان آمدند و ماهیت خود را رو کردند.

حجت‌الاسلام سروستانی ادامه داد: بعد از بحث گرانی و تورم، بی ‌تدبیری در اجرای این طرح که به جای خود محفوظ است و هیچ کس حرفی روی این موضوع ندارد؛ لیکن وقتی از زوایای دیگری به این موضوع نگاه می کنید می بینید که دشمنان ما دنبال اهداف شوم خود هستند و می‌خواستند از این فرصت‌ها سوء استفاده بکنند و از آب گل آلود به اهداف خود برسند، بنابراین در چنین شرایطی هیئات مذهبی ما اینجا نباید بی تفاوت باشند.

وی تأکید کرد: مجلس، قوه مجریه و همه دستگاه ها باید بر اساس وظیفه خود که قانون‌گذاری و اجرای کار کارشناسی است، ابعاد مختلف اجرای این طرح را بررسی می‌کردند و پس از مهیا کردن زمینه‌های لازم، این تصمیم را اجرا می کردند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر اظهار داشت: حالا که این اتفاقات نیفتاد و این تصمیم به این شکل اجرا شد، مقام معظم رهبری با بیان تعیین‌کننده خویش، با اتخاذ تصمیمی به جا مبنی بر حمایت از اجرای طرح و اجرا شدن قانون، کشور را از بسیاری از مشکلات نجات می‌دهند.

حجت‌الاسلام سروستانی با بیان این که اگر درایت و تیزهوشی مقام معظم رهبری نبود شاید غائله طور دیگری منتهی می‌شد، تأکید کرد: به هرحال قانون نظام اسلامی باید اجرا شود و مقام معظم رهبری مصلحت را در این دیدند که از اجرای این طرح حمایت کنند و مردم هم وقتی حمایت مقام معظم رهبری و از طرفی دیگر توطئه ها و جریانات شوم را دیدند صف خود را از اغتشاشگران جدا کردند؛ بنابراین ما به عنوان هیئت مذهبی باید سرباز ولایت باشیم./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد