پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - 2020 October 01
کد خبر: ۲۲۵۴۵۷
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۸
رییس مجلس با بیان اینکه در شرایط کنونی منفی بافی برای کشور سم مهلک است، گفت: تجربه نشان داده می‌توانیم در شرایط سخت کار را پیش ببریم و نباید مردم را نگران کنیم.
لاریجانی: عده‌ای با منفی‌بافی ‌دل مردم را خالی می‌کنند‌
به گزارش سوک، علی لاریجانی در مراسم افتتاح آبرسانی به ۵۵ روستای استان کرمانشاه که در یکی از روستا‌های بخش ماهیدشت برگزار شد، اظهار کرد: یکی از دغدغه‌های مهم امروز کشور این است که در فضای غبارآلود کشمکش‌های سیاسی خدمات خوبی که به مردم ارائه شده دیده نمی‌شود، در حالیکه در دوران پس از انقلاب خدمات زیادی برای عمران و آبادانی کشور خصوصا در روستا‌ها صورت گرفته است.

وی گفت: با وجود اینکه طی این سال‌های پس از انقلاب درگیر جنگ، مشکلات اقتصادی و تحریم‌ها بوده ایم خدمات شایانی صورت گرفته و اکنون هم اگر چه با تحریم‌های جدی مواجه ایم، اما در این شرایط سخت هم عمران و آبادانی کشور رها نشده است.

لاریجانی ادامه داد: بسیاری از این خدمات حاصل تفکر نمایندگان است. بعنوان نمونه در بحث آبرسانی به روستا‌ها مصوبه خوبی در مجلس صورت گرفت و با عنایت رهبری مجوز برداشت از صندوق ذخیره ارزی به این منظور هم اخذ شد و کار بسیار خوبی در زمینه آبرسانی به روستا‌ها انجام شد، بگونه‌ای که تا قبل از سال ۱۳۹۲ تنها ۹۰۰ هزار نفر از جمعیت روستا‌ها از آب سالم برخوردار بودند که اکنون به بیش از شش میلیون نفر رسیده و تا پایان عمر دولت به ۱۰ میلیون نفر می‌رسد.

به گزارش ایسنا، رییس مجلس با بیان اینکه با سایش و درگیری و شعار دادن مشکلات کشور حل نمی‌شود، گفت: منفی بافی در شرایط کنونی سم مهلک برای کشور است. تجربه نشان داده که می‌توانیم در شرایط سخت کار‌ها را پیش ببریم و نباید مردم را نگران کنیم.
 
وی با بیان اینکه بر علیه هم کار کردن ثمره‌ای برای منافع ملی ندارد، گفت: در شرایط که در برابر این ستم بین المللی هستیم باید وحدت داشته باشیم، نه اینکه یکدیگر را تخریب کنیم.

لاریجانی با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس و افزایش تخریب ها، گفت: بنا نیست به خاطر انتخابات دستگاه‌هایی که کار انجام می‌دهند را تخریب کنیم و نهاد‌ها زیر سئوال ببریم. باید اخلاق انتخاباتی را رعایت کنیم و اگر نقدی هم هست، برادرانه عنوان کنیم.

وی افزود: باید در یک فضای معقول و سنجیده برار بالا بردن توان ملی کار کنیم.
لاریجانی در ادامه پویش " هر هفته، الف. ب. ایران " را حرکتی مناسب دانست و از رسانه‌ها خواست این اقدامات را منعکس کنند.

وی همچنین با بیان اینکه مردم استان کرمانشاه در دوران دفاع مقدس نقش مهمی در دفاع از کشور ایفا کردند، گفت: باید برای توسعه این استان تلاش بیشتری صورت بگیرد.

منبع:ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد