يکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 09
کد خبر: ۲۲۵۹۷۲
تاریخ انتشار: ۰۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۱
دهدار خاطرنشان کرد: زمینی که جهت احداث پارکینگ در خیابان امام خمینی تملک خواهد شد، قابلیت توسعه و تملک زمین های مجاور را نیز دارد و از اعتبار حساب حذف پارکینگ خریداری می شود.

رئیس شورای شهر بوشهر از موافقت شورا با لایحه شهرداری جهت تملک زمین در خیابان امام خمینی (سنگی) جهت احداث پارکینگ طبقاتی خبر داد.

به گزارش سوک؛ ابوذر دهدار با بیان اینکه احداث پارکینگ طبقاتی از مطالبه های جدی مردم و اعضای شورا است که سالها عملیاتی نشده بود  ادامه داد: در بودجه سال جاری شهرداری اعتباری جهت احداث پارکینگ طبقاتی دیده شده است.

دهدار خاطرنشان کرد: پارک خودروها درون کوچه و معابر اصلی و مرکز شهر، گره‌های ترافیکی سختی را ایجاد کرده که استرس، بی‌نظمی در عبور و مرور و بروز جلوه‌های نامطلوبی از فضاهای شهری را به همراه دارد از این رو ضرورت  احداث چند پارکینگ در مرکز شهر و خیابانهای اصلی بیش از گذشته شده است.

رییس شورای شهر بوشهر با اشاره به مصوبه شورای شهر در این خصوص تصریح کرد: زمینی که جهت احداث پارکینگ در خیابان امام خمینی تملک خواهد شد، قابلیت توسعه و تملک زمین های مجاور را نیز دارد و از اعتبار حساب حذف پارکینگ خریداری می شود.

دهدار در پایان گفت: با تملک این زمین گام اول احداث پارکینگ طبقاتی در شهر بوشهر برداشته می شود و انشالله شاهد تملک زمین های دیگر و احداث پارکینگ های طبقاتی در شهر بوشهر باشیم، ضمن اینکه از سرمایه گذاران برای این زمین نیز استقبال  و مشوق های برای آنها در نظر می گیریم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد