پنجشنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - 2020 September 24
کد خبر: ۲۲۵۹۷۹
تاریخ انتشار: ۰۷ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۸
با هدف معرفي آخرين دستاوردها و توانمندي هاي فني و دانش محور توليدكنندگان و ارائه دهندگان خدمات در اين حوزه، اولين نمايشگاه تخصصي حراست امنيت و فناوري اطلاعات در صنعت نفت، گاز و پتروشيمي با حضور ٥٢ شركت فناور و ٢٠ شركت دانش بنيان از سراسر كشور از تاريخ نهم تا دوازدهم دي ماه سالجاري از سوي شركت پيشروان فناور كارن در مركز همايش و نمايشگاه هاي بين المللي پارس در عسلويه برگزار مي گردد.
به گزارش سوک به نقل از دبير ستاد برگزاري نمايشگاه؛ محسن عمادي گفت: تقويت و به روز رساني سيستم هاي حراست و امنيت صنعت نفت و گاز بر پايه فناوري هاي دانش بنيان، ارتقاي سطح علمي و تلاش برأي بومي سازي تجهيزات و فناوري ها، حمايت از نوآوري ها و توسعه فرهنگ خود ايمني از اهداف برگزاري اين نمايشگاه به شمار مي رود.

وی افزود: در اين نمايشگاه بستر لازم براي برقراري ارتباط ميان شركت هاي ارائه دهنده خدمات فناورانه و بهره برداران فراهم مي گردد.

دبير ستاد برگزاري اولين نمايشگاه تخصصي حراست، امنيت و فناوري اطلاعات عنوان کرد: اين نمايشگاه با حمايت معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، وزارت علوم تحقيقات و فناوري، معاونت نوآوري وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات سازمان منطقه ويژه اقتصادي انرژي پارس، پارك علم و فناوري خليج فارس، ستاد توسعه فناوري هاي حوزه ديجيتال و هوشمندسازي و اداره كل فناوري اطلاعات و ارتباطات استان برگزار مي شود.

عمادی ادامه داد: این نمايشگاه از تاريخ ٩ تا ١٢ دي ماه جاري در مركز همايش و نمايشگاه هاي بين المللي پارس (عسلويه) آماده بازديد متخصصان و علاقه مندان است.


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد