يکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 09
کد خبر: ۲۲۶۰۰۸
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۲
رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر خبر داد
رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر از برگزاری دوره آموزشی مربی محور ویژه انتخابات منطقه جنوب کشور به میزبانی بوشهر خبر داد.
بوشهر میزبان دوره آموزشی مربی محور ویژه انتخابات منطقه جنوب کشور

به گزارش سوک، مجید خورشیدی صبح یکشنبه در نشست ستاد انتخابات استان بوشهر اظهار داشت: این دوره آموزشی دو روزه در روزهای ۲۹ و ۳۰ دیماه در بوشهر برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: در این دوره آموزشی عوامل انتخابات از استان‌های هرمزگان، فارس، کهکیلویه و بویراحمد، خوزستان و بوشهر حضور دارند و طی دو روز آموزش‌های مربوط به انتخابات را فرا می‌گیرند.

رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر با بیان اینکه دوره آموزشی مذکور با نظارت دبیرخانه ستاد انتخابات کشور برگزار می‌شود، تصریح کرد: دوره آموزشی مربی محور ویژه انتخابات در ۴ منطقه کشور برنامه‌ریزی شده است و بوشهر میزبان منطقه جنوب کشور خواهد بود.

خورشیدی افزود: در این دوره نمایندگان فرمانداری‌ها از جمله معاونین سیاسی، مسئولان دفاتر انتخابات و مسئولان آموزشی فرمانداری‌های استان‌های ذکر شده حضور دارند.

وی با تاکید بر پوشش رسانه‌ای مطلوب این دوره آموزشی گفت: کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات استان نیز تدارکات لازم برای میزبانی مدعوین این رویداد را انجام دهد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر اظهار داشت: هماهنگی و تدابیر لازم برای حضور بخشداران مستقل استان بوشهر هم در این دوره آموزشی دو روزه اندیشیده شود./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد