پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 June 04
کد خبر: ۲۲۶۱۴۹
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۳
با ورود یک سامانه بارشی؛
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: با ورود یک سامانه بارشی انتظار می‌رود روز پنج‌شنبه آسمان استان بوشهر ابری و بارانی باشد.
آسمان استان بوشهر روزهای آخر هفته جاری ابری و بارانی می‌شود

به گزارش سوک،محمدرضا انصاری  اظهار داشت: از ظهر روز چهارشنبه هفته جاری به تدریج با ورود یک سامانه بارشی ناپایداری‌های جوی در این استان افزایش می‌یابد.

وی تصریح کرد: با فعالیت این سامانه علاوه بر افزایش ابر، باد و تلاطم دریا (به ویژه سواحل شمالی و مرکزی استان) انتظار می‌رود روز پنج‌شنبه آسمان استان ابری و بارانی باشد و دریا نیز به سبب وزش تندباد مواج و متلاطم خواهد شد.

انصاری ادامه داد: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر صاف تاکمی ابری و طی امروز در سواحل و روی دریا وزش باد و فردا در برخی نقاط همراه با مه صبحگاهی پیش‌بینی‌شده است.

وی اظهار کرد: در این مدت جهت وزش باد شمال غربی تا شمال شرقی با سرعت ۱۲ تا ۳۸ کیلومتر در ساعت و در سواحل جنوبی تا ۴۴ و از فردا در همه نقاط ۱۰ تا ۳۴ کیلومتر در ساعت پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر خاطرنشان کرد: طی امروز نیز با توجه به تداوم وزش بادهای شمالی روی دریا، سواحل به ویژه سواحل جنوبی و مرکزی استان بوشهر مواج و متلاطم خواهد بود./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد