پنجشنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - 2020 September 24
کد خبر: ۲۲۶۱۸۶
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۶
فرمانده سپاه شهرستان بوشهر از برگزاری اجتماع عظیم همراه با رهبری و بیعت با سردار دل‌ها مردم بوشهر در این شهر خبر داد.
به گزارش سوک، سرهنگ غلامرضا شهابی امشب در جلسه برگزاری اجتماع عظیم همراه با رهبری و بیعت با سردار دل‌ها مردم بوشهر ضمن تسلیت شهادت سپهبد قاسم سلیمانی، اظهار داشت: سلیمانی با شهادت خود حرکت پیشرونده انقلاب را در جهان بیش از گذشته سرعت بخشید.

شهابی با تاکید بر اینکه آمریکا بداند با جنایات نمی‌تواند حرکت انقلاب ما را مانع شود، ادامه داد: دشمن بداند صبر مردم ایران به پایان رسیده و انتقامی که ملت ایران از آمریکا خواهند گرفت سخت و فراموش‌نشدنی خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه جوانان ملت ایران اسلامی راه شهید سلیمانی و شهدای انقلاب را با قدرت ادامه خواهند داد، بیان داشت: برگزاری مراسمات و تجمعاتی که مردم منطقه و جهان در بزرگداشت یاد و نام شهید سلیمانی برگزار کردند نشان می‌دهد که نه تنها ملت ایران بلکه ملتهای مظلوم منطقه و جهان راه شهید سلیمانی را در مقابله با استکبار جهانی ادامه دهند.

 وی افزود: سپهبد شهید سلیمانی عمری را بی‌ادعا به تلاش و مجاهدت برای دفاع از مردم، کشور و انسان‌های بی‌دفاع کشورهای منطقه گذرانده بود و  با تلاشی پردامنه توانست شر داعش را از سر منطقه و به‌ ویژه مردم زجرکشیده سوریه و عراق رفع کند.

شهابی افزود: قاسم سلیمانی بیش از 4 دهه تمام زندگی خود را در راه دفاع از ملت ایران اسلامی گذاشت و بدون کوچک‌ترین چشم‌داشتی و پاداش‌های دنیوی از مردم ایران زندگی خود را وقف آزادی، امنیت و استقلال ایران کرد و به همین دلیل همه ایشان را دوست داشتند و امروز همه در سوگش عزادار هستند.

وی از برگزاری اجتماع عظیم همراه با رهبری و بیعت با سردار دل‌ها مردم بوشهر در این شهر خبر داد و تصریح کرد: این مراسم خودجوش و توسط مردم، هیات‌های مذهبی و همه دل‌دادگان سردار سپهبد شهید سلیمانی فردا  16 دی‌ماه ساعت 14:30 از بسیج مرکزی تا گلزار شهدا برگزار می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد