دوشنبه ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - 2020 September 28
کد خبر: ۲۲۶۱۸۸
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
سردار خرم دل در بوشهر:
خرم دل ادامه داد: شهید سلیمانی مخلص، مومن، دیپلمات، مردم دار، انقلابی و مبارز بود که هر وقت مردم در داخل و خارج از کشور به وی نیاز داشتند درنگی نکرد که نتیجه آن قرارگرفتن در دل میلیون ها انسان در داخل و خارج از کشور بوده است.
به گزارش سوک ، سردار سرتیپ دوم پاسدار حمید خرم دل صبح امروز در احلاسیه شهدای فرهنگی و دانش آموز استان بوشهر اظهار داشت: دانش آموزان و فرهنگیان استان بوشهر با دادن 570 شهید که یک چهارم شهیدان استان بوشهر بودند ، دین خود را به انقلاب و نظام پرداخت کردند.

وی افزود: شهادت در مکتب ما انسجام بخش است و اگر امریکایی ها می دانستند که با شهادت شهید سپهبد قاسم سلیمانی این گونه اتحاد ملی ایجاد می شود هرگز این گونه جنایت را مرتکب نمی شدند.

فرمانده سپاه کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: امروز در سنین مختلف در اروپا و امریکا شاهد اعتراض های گسترده ای در خصوص ترور شهید سلیمانی هستیم که نشان می دهد نه تنها در ایران بلکه در جهان تفکر آزادی خواهی سردار سلیمانی تکثیر یافته است.


خرم دل ادامه داد: خون شهیدان سعادت بخش است و مسیر آینده جهان اسلام را جهت دهی می کند همان گونه که از صدر اسلام تاکنون نتایج خون این شهدا در جهت دهی به افکار مسلمانان و آزادی خواهان جهان قابل اغماض نیست.

وی عنوان کرد: امروز همه افراد جامعه با هر گونه تفکر سیاسی ، از امریکا و سیاست های جهانی و منطقه ای این کشور نفرت دارند و اوج این نفرت را در مراسم تشیع شهید قاسم سلیمانی به جهانیان نشان دادند.

فرمانده سپاه کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: اگر چه از شهادت سردار سلیمانی و یارانش ناراحت هستیم اما خواهیم دید که خون این شهیدان چگونه دامان ناپاک دشمنان اسلام را خواهد گرفت.

خرم دل بیان کرد: این که امریکا به شکل وحشیانه و غیر قانونی یک شخصیت رسمی در یک کشور رسمی ثالث را که به دعوت وارد این کشور شده را ترور می کند صرفا به دلیل ضعف امریکایی برای مهار جبهه مقاومت در منطقه است.

وی ادامه داد: مطمئن باشید که اتفاقات بزرگ در منطقه در حال رخ دادن است و حرکت جمهوری اسلامی به سمت جلوست که البته امریکایی ها این را به خوبی می دانند و کاری جزء ترور شخصیت افرادی مانند شهید قاسم سلیمانی از آنها بر نمی آید.


فرمانده سپاه کهگیلویه و بویراحمد گفت: وقتی آمریکایی ها ، داعش را با میلیارد ها دلار بنیان کرد اما با مجاهدت رزمندگان اسلام به فنا رفت و آن گونه در سوریه، یمن ، عراق، افغانستان و لبنان دچار شکست های متوالی شدند مستاصل در فکر  ترور سردار سلیمانی به عنوان یک مبارز انقلابی بر امدند.

 وی اظهار داشت: مجاهدت های سردار سلیمانی سبب شد که در سراسر منطقه نهضت های مقاومت سازماندهی شود و طبیعی بود که آمریکایی ها  از ایران و سردار سلیمانی کینه به دل داشته باشند و بخواهند که به کورترین شکل ممکت به دنبال حذف آن برایند.

خرم دل ادامه داد: شهید سلیمانی مخلص، مومن، دیپلمات، مردم دار، انقلابی و مبارز بود که هر وقت مردم در داخل و خارج از کشور به وی نیاز داشتند درنگی نکرد که نتیجه آن قرارگرفتن در دل میلیون ها انسان در داخل و خارج از کشور بوده است.

فرمانده سپاه کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: امروز وضعیت کشور امریکا و رژِیم صهیونیستی اسرائیل نه تنها در صحنه بین الملل بلکه در محیط داخل خودشان نیز بسیار بحرانی است به گونه ای که ساختار فکری آنها دچار پریشانی و سردرگمی شده است.وی ادامه داد: اگر قانونی در مجلس عراق تصویب شده که طی آن امریکایی ها از این کشور اخراج شوند تنها به مدد خون شهید سردار سلیمانی بوده است.

خرم دل گفت: راهبرد جبهه مقاومت تغییر کرده و دیگر مماشاتی در منطقه نخواهیم داشت و هرجا امریکا این جرثومه فساد وجود داشته باشد به تکلیف الهی خود که از بین بردن این عناصر فاسد است، عمل خواهیم کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد