شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 15
کد خبر: ۲۲۶۳۰۴
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۷
فرصت اعتراض باقی است؛
قائم مقام و سخنگوی هیئت نظارت بر یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان بوشهر گفت: نتایج بررسی صلاحیت‌ داوطلبان به فرمانداری‌های استان بوشهر اعلام شد.
نتایج بررسی صلاحیت‌ داوطلبان به فرمانداری‌های استان بوشهراعلام شد

به گزارش سوک،خلیل رضایی  اظهار داشت: بررسی وضعیت داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان بوشهر انجام شده است و نتیجه آن به فرمانداری‌های استان بوشهر اعلام شده است.

وی با اشاره به اعلام نتیجه تعیین صلاحیت‌ها به فرمانداری‌های حوزه‌های انتخابیه بوشهر، دشتستان، دشتی و کنگان بیان کرد: فرمانداران موظف هستند به صورت کتبی و محرمانه نتیجه را به داوطلبان اعلام کنند.

سخنگوی هیئت نظارت بر یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان بوشهر اضافه کرد: داوطلبانی که رد صلاحیت و یا احراز صلاحیت نشدند از امروز به مدت پنج روز می‌توانند شکایت، اعتراض و مستندهای خود را به نماینده هیئت نظارت استان بوشهر تحویل دهند.

وی با اشاره به اینکه شکایت این افراد در مدت ۲۰ روز بررسی می‌شود، ادامه داد: اعتراض‌ها و شکایت‌ها ۱۲ بهمن ماه به وزارت کشور اعلام و این وزارتخانه نیز افراد را در جریان قرار می‌دهد.

رضایی از اعلام لیست نهایی و قطعی نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در روز ۲۳ بهمن خبر داد و افزود: پس از اعلام لیست نامزدها، افراد فرصت دارند به مدت یک هفته کار تبلیغات را انجام دهند.

وی خواستار حضور گسترده و پرشور مردم پای صندوق‌های رأی شد و ادامه داد: انتظار می‌رود کاندیداها از بد اخلاقی‌های سیاسی و زیر سوال بردن و سیاه نمایی در تبلیغات پرهیز کنند./مهر


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد