پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 06
کد خبر: ۲۲۶۷۷۸
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۸
فرمانده انتظامی استان بوشهر:
فرمانده انتظامی استان بوشهر از کشف یک‌تن و ۵۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در دو عملیات موفق خبر داد.
یک‌تن انواع مواد مخدر کشف در استان بوشهر کشف شد/ دستگیری هفت نفر

به گزارش سوک، سردار خلیل واعظی عصر یکشنبه در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر در دو عملیات جداگانه و منسجم با همکاری یگان‌های انتظامی موفق به کشف یک‌تن و ۵۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر شدند.

وی تصریح کرد: درنتیجه چندین هفته اقدامات اطلاعاتی و مراقبتی، با ایجاد ایست و بازرسی در سطح محورهای مواصلاتی استان، طی ۷۲ ساعت گذشته دو محموله بزرگ مواد مخدر را زمین‌گیر کردند.

واعظی گفت: طی ۷۲ ساعت گذشته با تلاش مأموران پلیس، در دو عملیات موفق یک‌تن و ۵۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و هفت سوداگر مرگ دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه قاچاقچیان این محموله‌ها را از یکی از استان‌های شرقی تهیه‌کرده بودند و قصد داشتند از مسیر استان بوشهر به استان‌های مرکزی کشور منتقل کنند، عنوان داشت: در دو عملیات مجموعاً یک‌تن و ۵۰ کیلوگرم تریاک و حشیش کشف، هفت نفر قاچاقچی مواد مخدر دستگیر و هشت دستگاه خودرو سواری توقیف شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتی و حضور خود در تمام نقاط استان بوشهر اجازه نمی‌دهد قاچاقچیان و مخلان نظم و امنیت در هیچ نقطه‌ای از این استان احساس امنیت و آرامش کنند و برخورد نیروی انتظامی و دستگاه قضائی با آنان قاطع و قانونی است.

وی تصریح کرد: در یک عملیات دقیق و حساب‌شده مأموران انتظامی موفق شدند یک محموله ۶۳۰ کیلوگرمی مواد مخدر حشیش و تریاک را از دو دستگاه خودرو سواری در یکی از محورهای مواصلاتی استان توقیف و دو سوداگر مرگ را در این خصوص دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر خاطرنشان کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با همکاری مأموران انتظامی شهرستان دیلم در یک عملیات هماهنگ دیگر با رصد اطلاعاتی یک محموله ۴۲۰ کیلوگرمی تریاک را توقیف کردند./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد