پنجشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ - 2020 April 02
کد خبر: ۲۲۷۱۸۱
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۲
سوک بررسی می کند
در انتخابات سال ۹۴ حجت الاسلام المسلمین پورفاطمی برای آقای پاکدل از تنگستان در راستای نگاه اصلاح طلبی هزینه کرد ولی در سال ۹۸ برای احسان رزمی نیا هم ولاتی خودش هست قدم بر نمی دارد چرا؟
به گزارش سوک، در حالی که فضای عمومی کشور رغبتی به بازی های سیاسی ندارد و همه را خیار یک لاله می دانند و کف جامعه بها و ارزشی به عناوین مثل پیوند اصلاح طلبان و اصولگرایان نمی دهند و مردم آنها را بر سر یک سفره میدانند و این جنگ زرگری ها را میشناسند و اگر صادقانه به مبانی نظر خود معتقد بودند وجه اشتراک بین آنها دیده نمی شود و یا اگر هم باشد در مسیر راه، قوام بخش نخواهد بود و در اصطلاح این پیوند پس میزند.

در پوسترهای تبلیغاتی یک نامزد روی نقطه برجسته حزبی نبودن زوم شده ولی در فضای میدانی و یارگیری ها روی پیوند اصولگرایان و اصلاح طلبان مانور داده می شود و این سوال برای جوان تیز بین و هوشیار پیش می آید که آن شعار روی پوستر و نگاه درون ذهنی آنها در تضاد کامل است پس چه می شود می خواهند پیوند بزنند؟ به کدام نقطه رسیده اند که از مبانی اولیه عدول می کنند؟ و چه می شود یک نامزد برای راهیابی به بهارستان دو تضاد را می پذیرد؟ زیرا این انتخابات برای او بازی مرگ و زندگی است و اگر برای سومین بار بسوزد برای همیشه از دنیای سیاست خدا حافظی میکند و برای نسوختن به هر خواسته ای تن خواهد داد.

به قول عده ای از اصلاح طلبان، نگاه اعتدالی زیر شاخه ای از اصلاحات تعریف می کنند و در واقع از نگاه رادیکال عبور کرده اند تا کف جامعه را از دست ندهند و پیوند این اصلاح طلبان که جرات ریسک ندارند و برای منفعت دو ساله از این گزینه انتخاباتی بعنوان کاندیدای عاریتی می بینند تا با فرستادن نماینده همراه با دولت، برای دولت آینده چالش ایجاد نشود و برای منافع کوتاه مدت حاضر اند از مبانی اولیه کوتاه بیایند و پشت گزینه شناسنامه دار و جوان بنام احسان رزمی نیا را خالی کنند و جوانی که اگر حمایت اصلاح طلبان را جذب کند می توان سرمایه گذاری دراز مدت تعبیر کرد یا برای منافع کوتاه مدت، احسان رزمی نیا برای همیشه بسوزانند و جرات ریسک را از جوانان اصلاح طلب بگیرند و صدای شکستن استخوان و گسست اصلاح طلبی در دشتی  به گوش همه رسیده است و در انتخابات سال ۹۴ حجت الاسلام المسلمین پورفاطمی برای آقای پاکدل از تنگستان در راستای نگاه اصلاح طلبی هزینه کرد ولی در سال ۹۸ برای احسان رزمی نیا هم ولاتی خودش هست قدم بر نمی دارد چرا؟

تحلیلگران دو پیش بینی دارند شاید احسان رزمی نیا، قابلیت رای آوری مثل پاکدل ندارد؟ یا اینکه پایتخت نشینان برای منافع مقطعی دستور سکوت داده اند؟

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد