پنجشنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 28
کد خبر: ۲۲۷۲۱۳
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۱
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: بررسی سرعت اینترنت توسط نت‌سنج‌ نشان می‌دهد که متوسط سرعت اینترنت موبایل 45 مگابیت بر ثانیه است که عدد مناسبی بوده اما سرعت اینترنت خطوط ثابت به طور متوسط 8.5 مگابیت بر ثانیه است که از استانداردهای ما فاصله داشته و قابل قبول نیست.
 			 				 					آذرجهرمی: سرعت اینترنت موبایل مناسب است

 به گزارش سوک به نقل از ایلنا، محمدجواد آذری جهرمی امروز در مراسم اختتامیه تاریخ شفاهی ارتباطات که در محل این وزارتخانه برگزار شد با بیان اینکه همه تلاش ما از گذشتگان تا امروز برای پیشرفت ارتباطات بوده است اظهار کرد: من هیچ وقت تلاش نکردم که مانند بسیاری دیگر زحمات افرادی که در گذشته مسئولیت وزارت ارتباطات را بر عهده گرفته‌اند زیر سوال برده و آنها را تخریب کنم.

وی ادامه داد: من بر این باورم که آنها تلاش‌های خود را کرده‌اند تا به پیشرفت‌ها و موفقیت‌های امروز برسیم و چه بسا تلاش‌های آنها سخت‌تر بوده است.

آذری جهرمی با تاکید بر اینکه با بزرگداشت گذشتگان ما خودمان را بزرگ می‌کنیم افزود: ما تلاش کرده‌ایم که دو موضوع را پیگیری کنیم ابتدا نتایجی که نظام انقلاب اسلامی در این مدت به دست آورده و تلاش بزرگان ما که منجر به موفقیت‌های کنونی شده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد