يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ - 2020 April 05
کد خبر: ۲۲۷۲۳۶
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۷
مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر گفت: ۱۱ نفر از داوطلبان نمایندگی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان بوشهر انصراف دادند.
11 نفر از داوطلبان نمایندگی مجلس در استان بوشهر انصراف دادند

به گزارش سوک، خسرو دهقانی عصر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر، با اشاره به تایید صلاحیت 101 داوطلب برای حضور در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در چهار حوزه انتخابیه استان  بوشهر اظهار داشت: این 101 داوطلب  شامل 35 نفر در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم، 23نفر در حوزه دشتستان، 22 نفر در حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان، و 21 نفر در حوزه دیر، کنگان، جم و عسلویه است.

وی از انصراف 11 نفر از داوطلبان نمایندگی مجلس  خبر داد و گفت: تا کنون 11 نفر در 3حوزه از حضور در این عرصه انصراف داده‌اند و تعداد نامزد‌های باقیمانده به 90 نفر رسیده است.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر افزود: در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم 6 نفر، در دشتی و تنگستان 2 نفر و در دیر، کنگان، جم و عسلویه 3 نفر انصراف داده‌اند و در دشتستان هم انصرافی نداشته‌ایم.

دبیر ستاد انتخابات استان بوشهر بیان کرد: به این ترتیب، اکنون در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم 29 نفر، در دشتی و تنگستان 20 نفر، در دیر، کنگان، جم و عسلویه  18 نفر و در حوزه دشتستان هم 23 نامزد با هم رقابت می‌کنند.

دهقانی گفت: تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی قانونمند و سالم در استان در نظر گرفته شده و امیدواریم شاهد برگزاری انتخاباتی باشکوه باشیم./تسنیم

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد