جمعه ۱۵ فروردين ۱۳۹۹ - 2020 April 03
کد خبر: ۲۲۷۳۱۹
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۰
شرکت ولوکوپتر به منظور ارائه خدمات تاکسی هوایی در جنوب شرق آسیا با گراب همکاری می‌کند تا علاقمندان بتوانند از این شیوه نوین حمل‌ونقل استفاده کنند.

تاکسی هوایی در جنوب شرق آسیا راه‌اندازی شد
به گزارش سوک، در حال حاضر ولوکوپتر در مرحله انجام مطالعات اولیه است تا مسیرهای مناسب برای جابه‌جایی هوایی مسافر را در شهرهای جنوب شرق آسیا شناسایی کند.
 
ولوکوپتر در این زمینه با گراب که خدمات تاکسی‌یابی اینترنتی گسترده‌ای در شرق آسیا ارائه می‌دهد همکاری می‌کند تا دریافت طراحی چه مسیرهای مسافرت هوایی کوتاهی در شرق آسیا از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است.
 
گراب از طریق یک اپلیکیشن تلفن همراه علاوه بر خدمات تاکسی‌یابی، خدمات حمل‌ونقل غذا و بسته‌های مختلف را در 339 شهر در کشورهای جنوب شرق آسیا ارائه می‌دهد.
 
ولوکوپتر از زمان تأسیس دفتری در سنگاپور در سال 2018 به دنبال ارائه خدمات تاکسی هوایی بوده و پروازهای آزمایشی خود را بر فراز جزیره مارینابی انجام داده است.
 
این شرکت مدعی است ارائه این خدمات در شهرهای شلوغ و پرترافیک جنوب‌شرق آسیا هم به افزایش کیفیت زندگی کمک می‌کند و هم گره‌های ترافیکی حاد را باز خواهد کرد. البته هنوز اسامی شهرها و مسیرهای احتمالی ارائه این خدمات مشخص نشده است.
 
منبع: مهر
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد