دوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ - 2020 April 06
کد خبر: ۲۲۷۴۲۲
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۵
در مسیر انتخابات؛
اما اینک انتخابات تمام شده و شادی و سرور مردم رو به آرامی می رود و مردم امیدوارشده می مانند و نمایندگان اصولگرای مجلس و در برابر آن، کوهی از کلاف سر در گم مسائل به هم تنیده ای که جامعه را در ورطه ی بحران های اخلاقی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و تهدیدهای خارجی قرار داده است.
سوک: انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی ، با توجه به شرایط بد اقتصادی ، معیشتی و بیکاری جوانان تحصیلکرده ، به پایان رسید و با شادی و سرور گسترده بسیاری از مردم رنجدیده و محروم مواجه گشت. این رویدادِ امیدآفرین را به مردم ، به خاطر حضور و مشارکت گسترده، و به منتخبین مردم ، به دلیل پیام امید به بهبودی معیشتی واشتغال وتغییر و تحول ، تبریک می گوئیم.

پیروزی ، حاصل مقاومت و ایستادگی آحاد مردم ، به خصوص جریان انقلابی و خروش مردم ولایتمدار و پیرو امام خامنه ای است که طی چندین سال با ایستادگی در برابر مشکلات و تهدیدات خارجی با نثار جان خویش نهال مقاومت وایستادگی را آبیاری کردند.

اینک با احساس مسئولیت در باره وضعیت موجود کشور، توصیه های لازم را به عرض مردم سرفراز می رسانیم. مقدمتا برای هرگونه توصیه راهبردی مفید، درک علل و عوامل شادمانی و سرور گسترده مردم از فرآیند انتخابات لازم است.

به نظر می رسد بخشی از خوشحالی مردم، ناشی از عملکرد بدمجلس شورای اسلامی فعلی و شخص آقای روحانی و دعوت مردم به حاکمیت جریان انقلابی و دوری از افراط و تفریط و تنگ نظری و خود برتربینی است .

همچنین بخش دیگری از خوشحالی مردم، به علت رفع نگرانی ازانتخاب چهره هایی با تفکر لیبرالی بود که ممکن بود با تند روی هایی بر مشکلات بیش از پیش افزوده گردد. بنابراین می توان نتیجه گرفت که اکثریت مردم به دنبال تغییر و تحول در عملکرد مجلس و دولت لیبرالی بوده و خواهان بهبود معیشت و اشتغال ، وفاق ، عقلانیت و نیز بیزاری ازنفاق و اشرافی گری و خویشاوند سالاری می باشند.

اما اینک انتخابات تمام شده و شادی و سرور مردم رو به آرامی می رود و مردم امیدوارشده می مانند و نمایندگان اصولگرای مجلس و در برابر آن، کوهی از کلاف سر در گم مسائل به هم تنیده ای که جامعه را در ورطه ی بحران های اخلاقی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و تهدیدهای خارجی قرار داده است.

نگاهی گذرا به رسانه های عمومی و فضای مجازی، نشانگر مسائل کثیری است که از طریق فهرست های پایان ناپذیر مطالبات مردم عادی و گروه های اجتماعی گوناگون، در سراسر کشور انتشار یافته و انتظار حل سریع آنها می رود.

همگی باید مراقب آینده کشور واستان که در دستان عده ای از صاحب منصبان قرار گرفته است ، باشیم و نگذاریم کشور و انقلابمان و جمهوری اسلامیمان و مردمان محروم و محتاج به نان شب ، نقش بر زمین شوند.

ما نه در مقابل، بلکه باید در کنارهمدیگر بایستیم و هر کجا احساس کردیم افرادی به هرعلتی در حفاظت از منافع مردم ناتوانند ما پا پیش نهیم و نگذاریم منافع مردم و آینده فرزندان‌مان بر زمین بی‌ثباتی و ناامیدی و سرخوردگی فروافتد!

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا أَوْفُوا بِالْعُقُودِ ( ای کسانی که ایمان آورده اید، به تعهدات خود عمل کنید)

یادداشت: نصرالله علوی تبار
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد