جمعه ۱۵ فروردين ۱۳۹۹ - 2020 April 03
کد خبر: ۲۲۷۴۳۵
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۶
تا پایان هفته
پس از جلسه روز گذشته در استانداری بوشهر و تفویض اختیار تعطلیی مدارس به دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، به دستور دکتر کشمیری، مدارس، دانشگاه ها و مراکز آموزشی به مدت یک هفته تعطیل اعلام شد.
به گزارش سوک، پس از جلسه روز گذشته در استانداری بوشهر و تفویض اختیار تعطلیی مدارس دانشگاه ها و مراکز آموزشی به دانشگاه علوم پزشکی بوشهر،از صبح امروز کلیه مدارس مقاطع مختلف تحصیلی تعطیل شد.

از پیش از ظهر امروز نیز کلیه مراکز آموزشی و دانشگاهی در سطح استان تا پایان این هفته تعطیل اعلام شده است.

حمزه اعتماد مدیرکل پدافند غیرعامل استان بوشهر با بیان اینکه شرایط مطلوبی در زمینه بهداشتی و سلامتی در استان بوشهر حاکم است اظهار داشت: بنا به تصمیم دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برای اقدامات پیشگیرانه تمام مدارس و دانشگاه‌های دولتی، آزاد اسلامی  و دیگر مراکز آموزشی استان بوشهر تا پایان هفته تعطیل است.

وی، افزود: در این راستا مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای و مهدهای کودک تا پایان هفته تعطیل اعلام شده است.

مدیرکل پدافند غیرعامل استان بوشهر با تاکید بر رعایت موارد بهداشتی برای پیشگیری از ویروس کرونا افزود: ضروری است تمامی موارد بهداشتی  از سوی عموم مردم انجام شود و در این راستا اقدامات لازم برای افزایش آگاهی‌های مردم از طریق صدا و سیما و فضاهای مجازی در حال اجرا است.


اعتماد، مقابله با انتشار ویروس کرونا را رعایت موارد بهداشتی در تمام سطوح دانست و تاکید کرد: برای مقابله با انتشار این ویروس و پیشگیری از آن، شستشوی دست با صابون و رعایت بهداشت فردی بسیار مهم است که مردم باید به این مهم توجه ویژه کنند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر نیز تاکید کرده: تاکنون بیماری کرونا در استان مشاهده نشده و تصمیمات اخیر برای محدودیت حضور افراد در جامعه در راستای پیشگیری از شیوع این ویروس است.

سعید کشمیری بیان کرد: در استان بوشهر 6 بیمارستان برای پذیرش بیماران کرونا تعیین شده که در شهر بوشهر بیمارستان نیروی هوایی معرفی گردیده و از بیماران مشکوک تست های لازم می گیرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد