دوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ - 2020 April 06
کد خبر: ۲۲۷۴۳۶
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۷
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر از پهلو گرفتن کشتی چینی پس از گذراندن دوره کمون بیماری کرونا در بندر دیر خبر داد.
کشتی چینی پس از گذراندن دوره کمون در بندر دیر پهلو گرفت

به گزارش سوک،احمد آخوندی  اظهار داشت: این کشتی ۱۹ بهمن‌ماه امسال در ۱۰ مایلی بندر دیر در آب‌های خلیج‌فارس توسط تیم بیمار یاب پایگاه بهداشت مرزی دریایی ارزیابی شد و به مدت ۲ هفته برای گذراندن دوره کمون بیماری در این مکان متوقف بود.

وی تصریح کرد: پس از اطمینان از نتایج ارزیابی بهداشتی مبنی بر اینکه همه خدمه این شناور فاقد هرگونه علائم بیماری تنفسی ازجمله کرونا ویروس بودند اجازه پهلوگیری و ورود به اسکله را دریافت کرد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: کشتی «هنگ تانک ۷۷» کشور چین که حامل تجهیزات شرکت متانول کاوه به مقصد بندر دیر بود پس از گذراندن دوره کمون (نهفتگی) بیماری کرونا ویروس امروز با مجوز این مرکز در این بندر پهلو گرفت.

وی اضافه کرد: پس از انجام معاینه مجدد توسط مراقبان بهداشت و تأیید سلامت افراد خدمه کشتی اجازه پهلوگیری و انجام تشریفات تخلیه بار صورت گرفت.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر خاطرنشان کرد: ضمن اطمینان خاطر به شهروندان برای مراقبت از بهداشت عمومی و حفاظت از سلامت آن‌ها جای هیچ نگرانی وجود ندارد و مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر در این زمینه به جد پیگیر خواهند بود./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد