دوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ - 2020 April 06
کد خبر: ۲۲۷۴۹۹
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۰
همایش پدافند غیر عامل بسیج کارمندان سپاه امام صادق با حضور بهروز قره بیگی ناظر گمرکات استان و مدیر کل گمرک منطقه ویژه بوشهر به عنوان میزبان و سرهنگ ضرغام جعفری مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه امام صادق استان و عبدالحمید صداقت واحد عملیات سپاه و کارشناس آموزش و جمعی از فرماندهان پایگاه های بسیج ادارات شهرستان بوشهر در سالن اجتماعات گمرک برگزار شد.
به گزارش  سوک، روابط عمومی ستاد نظارت گمرکات استان بوشهر همایشی با حضور فرماندهان بسیج کلیه سازمانهای دولتی در گمرک بوشهر برگزار گردید . در ابتدا قره بیگی ناظر گمرکات استان و مدير كل گمرك منطقه ويژه اقتصادي بوشهر با اشاره به شرایط پدافندی حال حاضر بیان کرد: هر نوع دفاع غیر نظامی بدون استفاده از جنگ افزار در جهت پیشگیری از تهدیداتی که جامعه را مورد هدف قرار دهد به  عنوان پدافند غیر عامل شناخته می شود.

وی با تاکید بر اصول پدافند غیر عامل در بهداشت و سلامت جامعه اذعان داشت:  این موضوع می تواند تهدید و آسیب پذیری به جامعه را به دنبال داشته باشد که با برنامه ریزی و اطلاع رسانی و آگاهی رساندن به مردم و آمادگي دستگاههاي ذيربط مي تواند نقش موثري در پيشگيري و تبديل تهدید به فرصت در جهت کمترین حد آسیب پذیری جامعه را ایفا نمود.

قره بیگی با تاکید بر اهمیت مقوله پدافند غیر نظامی و زیستی افزود: با وجود برنامه ریزی و مدیریت در سطح کلان توسط مقامات ارشد استان،  با یکپارچگی و استفاده از توانمندی های دستگاههای اجرایی در راستای پیشگیری ، مراقبت ،حفاظت و درمان در برابر عواملی که جامعه را مورد خطر قرار دهد مقابله خواهیم کرد و اين موضوع در قالب كميته هاي تخصصي در سطح دستگاه هاي اجرايي و در سطح استان مورد بررسي و اقدامات پيشگيرانه صورت مي گيرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد