دوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ - 2020 April 06
کد خبر: ۲۲۷۵۰۳
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
رئیس سازمان صمت استان بوشهر خبر داد
رئیس سازمان صمت استان بوشهر از اجرای گشت‌های مشترک نظارت بر توزیع اقلام بهداشتی به صورت مستمر در استان خبر داد.
اجرای گشت‌های مشترک نظارت بر توزیع اقلام بهداشتی در بوشهر

به گزارش سوک، سید حسین حسینی صبح سه‌شنبه در جلسه کارگروه نظارت بر اقلام بهداشتی با حضور مسئولین دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر اظهار داشت: برای مقابله با گران‌فروشی و احتکار ماسک و اقلام ضدعفونی‌کننده، گشت‌های بازرسی و نظارت بر توزیع اقلام بهداشتی به صورت مستمر در سراسر استان در حال انجام است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: در راستای حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و همکاری در زمینه جلوگیری از ویروس کرونا گشت مشترک بازرسی و نظارت بر توزیع اقلام بهداشتی با حضور دانشگاه علوم پزشکی، تعزیرات حکومتی و دیگر دستگاه‌های اجرایی مرتبط به صورت مستمر در حال اجرا است.

وی تصریح کرد: کلیه اقلام بهداشتی نظیر ماسک، ژل‌های ضدعفونی‌کننده و دیگر مواد ضدعفونی‌کننده می‌بایست در مراکز عرضه مجاز و با قیمت مصوب توزیع شوند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر خاطرنشان کرد: با توجه به افزایش تقاضای شهروندان برای تهیه ماسک و مواد ضدعفونی‌کننده در پی پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا در چند روز اخیر؛ سامانه ۱۲۴ ستاد خبری رسیدگی به شکایات مردمی به صورت مستمر آماده دریافت گزارش‌های مختلف در زمینه گران‌فروشی، احتکار، تقلب و غیره است./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد