دوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ - 2020 April 06
کد خبر: ۲۲۷۵۵۳
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۱
تبلیغات
سوک: تبریک به دکتر محمد رضا رضایی کوچی و انتخاب ایشان برای چهارمین دوره به عنوان نماینده مجلس شورای اسلامی مردم سربلند جهرم و خفر.

سوک: تبریک به دکتر محمد رضا رضایی کوچی و انتخاب ایشان برای چهارمین دوره به عنوان نماینده مجلس شورای اسلامی  مردم سربلند جهرم و خفر.

و افتخاری دیگر برای همکاران کانون تبلیغات علمی در سطح کشور عزیزمان و احسنت به استاد بهرنگ یزدان پناه، مدیر بخش تبلیغات ملی ما...به خاطر حماسه ای دیگر که آفریده شد...
 
لازم به ذکر است که این تیم متخصص ملی و بین المللی، در  همین دوره و دوران ماقبل نیز کارنامه درخشانی را ثبت کرده اند. از انتخابات ریاست جمهوری و حضور در ستاد حمد فارس گرفته تا پیروزی قبلی دکتر شاهین محمد صادقی در مجلس نهم و جناب عبدالحمید خدری حوزه بوشهر  و جناب غلامرضا تاجگردون در گچساران و نیز آقای منصور آرامی نماینده منتخب این دوره مردم بندر عباس.

ما در مجموعه کانون‌های تبلیغات علمی، در سطح کشور ایران و بین المللی، در تمامی شاخه ها؛ از استراتژیک پلان برندینگ تا تولید محتوی فیلم و عکس و مدیریت فضای مجازی گرفته و تبلیغات تلویزیونی ، تا چاپ عریض حرفه ای و بیلبوردهای محیطی  را به صورت کاملا حرفه ای پوشش می‌دهیم.

مفتخریم به تخصص متعهد همکارانمان در این وادی خطیر و مهم ملی. به امید سربلندی ایران عزیزمان..

آدرس وب سایت:  www.elmigraphic.ir
اینستاگرام: @Behrang.us
@elmi_advertising

نمونه هایی از تبلیغات انتخاباتی


# نماینده مردم بوشهر، دشتستان، گچساران
# محمد رضا رضایی کوچی جهرم
# غلامرضا تاجگردون گچساران
# منصور آرامی بندرعباس
# متخصص تبلیغات سیاسی
# تبلیغات ملی ایران

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد