سه‌شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - 2020 March 31
کد خبر: ۲۲۷۸۸۶
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵
برای دور شدن از بلا؛
رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور گفت: هیئت‌های مذهبی و مردم برای دور شدن از بلا و رفع ویروس کرونا خواندن دعای هفتم صحیفه سجادیه و زیارت عاشورا را فراموش نکنند.
مردم خواندن دعای هفتم صحیفه سجادیه و زیارت عاشورا را فراموش نکنند

به گزارش سوک،نوشاد نوشادی  اظهار داشت: هیئت‌های مذهبی و مردم برای دور شدن از بلا و رفع ویروس کرونا به توصیه‌های مقام معظم رهبری در خصوص قرائت دعای هفتم صحیفه سجادیه، زیارت عاشورا و توجه به تذکرات مسئولین بهداشتی و درمانی توجه و اهتمام داشته باشند

رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور ضمن تشکر از مردم در حمایت از پویش ملی «به توان ما» از مردم و هیئت‌های خواست تا همچنان به کمک و مساعدت به این پویش برای تهیه اقلام ضروری بهداشتی برای مناطق محروم اقدام کنند.

نوشادی از هیئت‌های مذهبی سراسر کشور خواست تا برای اجرای برنامه‌ها و مجالس مذهبی خود به پویش ملی هیئت مجازی بپیوندند و برنامه‌های جاری خود را در قالب این پویش مجازی انجام دهند.

وی همچنین ضمن تشکر از هیئت‌های مذهبی و گروه‌های جهادی که از بدو انتشار این ویروس در کنار مسئولان به ضد عفونی معابر و امکان و توزیع اقلام بهداشتی اقدام کرده‌اند درخواست کرد تا با تمام امکانات و ظرفیت خود تا ریشه کردن این ویروس خطرناک همچنان به فعالیت خود ادامه دهند./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد