سه‌شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ - 2020 April 07
کد خبر: ۲۲۷۸۸۸
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۹
دبیر ستاد مبارزه با کرونا بوشهر:
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر با تاکید بر مقابله هدف‌مند با کرونا، گفت: برای مقابله با شیوع ویروس کرونا نیازمند عزم و همکاری همه آحاد مردم و سازمان‌ها است.
فعالیت برای مقابله با ویروس کرونا باید بر اساس نقشه راه باشد

به گزارش سوک، سعید کشمیری صبح دوشنبه در نشست با فرمانده سپاه مالک اشتر شهرستان بوشهر اظهار داشت: شیوع کرونا مثل هر بیماری اپیدمی دیگری تعداد زیادی از افراد جامعه را درگیر می‌کند و فراز و فرودی دارد که باید آن را پشت سر گذاشت.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از امضای تفاهم‌نامه همکاری میان سازمان بسیج مستضعفین و وزارت بهداشت برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در کشور تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی از اعلام آمادگی سپاه مالک اشتر شهرستان بوشهر استقبال می‌کند.

وی با بیان اینکه هرگونه فعالیت برای مقابله با ویروس کرونا باید بر اساس نقشه راه مشخص، علمی و اصولی باشد گفت: نکته کلیدی در زمینه ویروس کرونا شکستن زنجیره انتقال این ویروس است.

کشمیری با تأکید بر اینکه مردم باید بیماری را جدی بگیرند، بیان کرد: ما می‌توانیم با رعایت نکات بهداشتی و توصیه‌ها، زنجیره انتقال ویروس را در استان بشکنیم.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: بی‌توجهی ما باعث می‌شود ویروس وارد بدن شود، بنابراین باید دست‌ها را مرتب شست، فاصله را رعایت کرد، بیماران به‌موقع مراجعه کنند و کسانی که با بیماران در ارتباطند ماسک بزنند، مردم در خانه بمانند، سفر نروند و خرید را محدود کنند تا از انتقال ویروس پیشگیری شود./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد