سه‌شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ - 2020 April 07
کد خبر: ۲۲۷۸۹۳
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۲
معاون بنادر و دریانوردی استان بوشهر:
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از تجهیز شناورهای امدادی بنادر بوشهر به امکانات شیمیایی و بیولوژیکی خبر داد.
 تجهیز شناورهای امدادی بنادر بوشهر به امکانات شیمیایی و بیولوژیکی

به گزارش سوک، محمدقاسمی ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شناورهای امداد و نجات اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر برای پیشگیری از انتشار بیماری‌های واگیردار به امکانات شیمیایی و بیولوژیکی تجهیز شدند.

وی با بیان اینکه شناورهای امداد و نجات بنادر بوشهر به امکانات شیمیایی و بیولوژیکی مجهز شدند گفت: اگر افرادی که نیازمند دریافت خدمات امدادی هستند، ویروسی واگیردار داشته باشند، این تجهیزات به امدادگران کمک می‌کند تا از شیوع آن به سایر افراد جلوگیری شود.

قاسمی با بیان اینکه استان بوشهر با بیش از ۹۵۰ کیلومتر مرز آبی، بیش‌ترین مرز را با خلیج‌فارس دارد افزود: اکنون استان بوشهر ۶ شناور امداد و نجات دارد که در بنادر بوشهر، عسلویه، دیر، عامری، خارگ و دیلم مستقرند.

معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر خاطرنشان کرد: تجهیزات شیمیایی یادشده شامل لباس، ماسک، پوتین و برخی تجهیزات دیگر است که به سالم ماندن افراد در برابر بیماری‌های میکروبی کمک شایانی می‌کند./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد