دوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ - 2020 April 06
کد خبر: ۲۲۷۹۶۳
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۲
رئیس سازمان صمت استان بوشهر:
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: کمبود کالاهای اساسی در استان بوشهر وجود ندارد.
کمبود کالاهای اساسی در استان بوشهر وجود ندارد

به گزارش سوک،سید حسین حسینی  گفت: تجار، کسبه و بازاریان در راستای پیشگیری از گسترش ویروس کرونا تلاش و همکاری گسترده‌ای را داشته‌اند.

وی افزود: همکاری کسبه در راستای جلوگیری از گسترش و انتقال ویروس کرونا بسیار تأثیر گذار و مؤثر است و به دلیل اینکه سطح بازار و واحدهای صنفی محل تجمع جمعیت بوده و در صورت نیاز این موضوع باید استمرار یابد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر عنوان کرد: هدف از اقدام برخی از اصناف و بازاریان استان بوشهر از تعطیلی واحدهای صنفی و پاساژها عمل به مسئولیتی است که در قبال سلامتی جامعه دارند.

حسینی تصریح کرد: اصناف در همه شرایط از جمله کمک به مناطق آسیب دیده از سیل و زلزله، فعالیت‌های خیر خواهانه و انسان‌دوستانه و … پیشگام بوده و در عمل این موضوع را به اثبات رسانده‌اند، و هم اکنون در سنگر دیگری یاریگر هستند.

وی گفت: مردم به هیچ عنوان نگران کالاهای اساسی نباشند و ذخیره سازی به موقع کالاهایی همچون، گوشت مرغ، گوشت قرمز، میوه، شکر، برنج و غیره در سطح استان انجام شده و فروشگاه‌های منتخب کار توزیع را انجام خواهند داد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان از متصدیان فروشگاه‌هایی که کالاهای اساسی و تأثیر گذار در سبد خانوار مردم را توزیع می‌کنند خواست: تمامی اقدامات بهداشتی در راستای جلوگیری از ویروس کرونا را جهت سلامت مردم به‌طور دقیق رعایت کنند./مهر


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد