سه‌شنبه ۰۶ آبان ۱۳۹۹ - 2020 October 27
کد خبر: ۲۲۸۱۲۱
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۸
روز پنج شنبه اعلام شد
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر از بهبودی ۴۰ بیمار مبتلا به کرونا در استان بوشهر خبر داد و گفت: ۱۰ نفر به لیست مبتلایان ویروس کرونا در بوشهر افزوده شد.
به گزارش سوک، دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر از بهبودی ۴۰ بیمار مبتلا به کرونا در استان بوشهر خبر داد و گفت: ۱۰ نفر به لیست مبتلایان ویروس کرونا در بوشهر افزوده شد.

دکتر سعید کشمیری،دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر

*بر اساس دستور جدید وزارت بهداشت بیماران مبتلا به کرونایی که در هر استان، شناسایی و بستری شوند، جز آمار همان‌ استان محسوب می‌شوند، بنابراین دو بیمار بوشهری که در شیراز بستری بوده‌اند از مجموع مبتلایان به ویروس کرونا استان بوشهر کسر شد، به همین دلیل آمار امروز استان بوشهر که 10 مورد مثبت بود را به 8 بیمار مبتلا به کرونا کاهش داده شده، بنابراین تعداد کل مبتلایان استان تا روز پنج‌شنبه ۲۹ اسفندماه به ۵۴ نفر رسیده است.


* از ۱۰ بیمار جدیدی که نتیجه آزمایش کرونا ویروس آن‌ها مثبت اعلام‌شده است، یکی از آنان آقایی ۶۶ ساله ساکن شهرستان دشتستان بوده که پس از گذراندن دوره درمان از بیمارستان ترخیص و قرنطینه خانگی است و از حال عمومی خوبی برخوردار است.

*یک نفر از استان فارس در شهرستان دشتستان مهمان بوده و باعث مبتلا شدن ۴ نفر از میزبانان شده است.

*بیمار جدید دیگر نیز آقایی ۴۹ ساله ساکن شهرستان دشتستان است که دارای سابقه بیماری کبدی و کلیوی و با مهمان مورد مثبت از شیراز در تماس بوده است که پس از گذراندن دوره درمان از بیمارستان ترخیص و با حال عمومی خوب در قرنطینه خانگی قرار دارد.

* بیمار جدید دیگر نیز خانمی ۴۵ ساله و ساکن شهرستان دشتستان است که همسر مورد فوق می‌باشد و دارای سابقه بیماری کبدی بوده، وی نیز با مهمان مورد مثبت از شیراز در تماس بوده است که پس از گذراندن دوره درمان از بیمارستان ترخیص و با وضعیت عمومی خوب در قرنطینه خانگی است.

* بیمار جدید دیگر نیز آقایی ۴۵ ساله ساکن شهرستان دشتستان که با مهمان مورد مثبت از شیراز در تماس بوده است و در بیمارستان شهید گنجی برازجان بستری که از حال عمومی خوبی برخوردار است.

* بیمار جدید دیگر نیز خانمی ۶۷ ساله ساکن کنگان و دارای سابقه بیماری قلبی و عروقی است که پس از گذراندن دوره درمان از بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان ترخیص و قرنطینه خانگی است و از حال عمومی خوبی برخوردار است.
وی بیان کرد: بیمار جدید دیگر خانم ۸۳ ساله ساکن کنگان و دارای سابقه بیماری قلبی عروقی است و در بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان بستری که از حال عمومی خوبی برخوردار است.

* بیمار جدید دیگر خانمی ۷۷ ساله ساکن شهرستان دشتستان و دارای سابقه بیماری قلبی عروقی است که در حال حاضر خیلی بدحال بوده و در ICU بیمارستان شهید گنجی برازجان بستری است.

* بیمار جدید دیگر آقایی ۴۱ ساله ساکن بوشهر و فرزند شخص دیگری که قبلاً نمونه آزمایش کرونا ویروس وی مثبت اعلام‌شده است و در بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر بستری که از حال عمومی خوبی برخوردار است.

*دیگر بیمار جدید، خانمی ۵۱ ساله ساکن بوشهر که دارای سابقه بیماری قلبی عروقی بوده که پس از گذراندن دوره درمان از بیمارستان ترخیص و قرنطینه خانگی بوده و از حال عمومی خوبی برخوردار است.

* آمار فوتی‌های کرونا در استان بوشهر تا الآن به چهار نفر رسیده است،متأسفانه یک بیمار خانم ۸۰ ساله ساکن شهرستان دشتستان نیز که جواب نمونه آزمایش کرونا ویروس وی مثبت اعلام شد فوت کرده است و تاکنون نیز برای صدور مجوز دفن وی منتظر جواب نمونه آزمایش بوده‌ایم.

*تا امروز ۵۴ نفر با علائم حاد تنفسی در بیمارستان‌های استان بستری هستند. از مجموع بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان تاکنون ۴۰ نفر از آنان با حال عمومی خوب ترخیص شده و در قرنطینه خانگی هستند و ۱۰ نفر دیگر نیز در بیمارستان در حال سپری کردن دوره درمانی خود قرار دارند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد