يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ - 2020 April 05
کد خبر: ۲۲۸۲۸۵
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵
به جزء شعبه مرکزی
دبیر کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان بوشهر نحوه فعالیت شعبه‌های بانک‌ها در این استان را در بازه زمانی ۶ تا ۱۵ فروردین ماه جاری اعلام کرد.
به گزارش سوک؛ دبیر کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان بوشهر نحوه فعالیت شعبه‌های بانک‌ها در این استان را در بازه زمانی ۶ تا ۱۵ فروردین ماه جاری اعلام کرد.

داریوش زراعتگر شامگاه سه‌شنبه در گفت و گو با ایرنا گفت: در مراکز شهرستان‌های ۱۰ گانه استان تنها شعبه مرکزی هر شهرستان خدمات بسیار ضروری را به مشتریان ارائه می‌کند.

وی بیان کرد: در شهرهایی که بانک‌های آن تک شعبه هستند نیز خدمات بسیار ضروری مشتریان به آنان ارائه خواهد شد.
زراعتگر ادامه داد: سایر شعبه‌های بانک‌ها در استان بوشهر نیز از 6 تا ۱۵ فروردین با حداقل کادر و بسته بودن در شعبه خدمات خود را به صورت غیرحضوری به مشترکان ارائه می‌دهند.

دبیر کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان بوشهر با تاکید بر ماندن شهروندان در خانه بیان کرد: تصمیم‌های لحاظ شده در مورد فعالیت شعبه‌های  بانکی استان بوشهر برای حفظ سلامت مردم و کارکنان بانک‌ها و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و تسریع در برون رفت از بحران کنونی است. 
زراعتگر از همه مردم استان بوشهر خواست امور بانکی خود را از طریق سامانه‌های مختلف بانکداری الکترونیک انجام دهند و حتی الامکان از مراجعه حضوری به شعب منتخب در ایام نوروز امتناع ورزند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد