شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - 2020 September 19
کد خبر: ۲۲۸۳۷۴
تاریخ انتشار: ۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۷
با مثبت شدن تست سه نفر
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهربا بیان اینکه تعداد بیماران مبتلا به کرونا در استان بوشهربه ۷۵ نفر رسید گفت: از مجموع بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان 63 نفر مرخص شده‌‌اند، شش نفر فوت کرده‌اند و 6 بیمار دیگر در بیمارستان در حال سپری کردن دوره درمانی خود قرار دارند.

به گزارش سوک، سعید کشمیری ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با قدردانی از مردم در همکاری با توصیه‌های وزارت بهداشت در مقابله با ویروس کرونا اظهار داشت: طرح فاصله گذاری اجتماعی در راستای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا است که همکاری مردم در اجرای این طرح ستودنی است.

دکتر سعید کشمیری؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

* باافزوده شدن 3 نفر دیگر به بیماران کرونایی استان، اکنون تعداد بیماران مبتلا به کرونا در استان بوشهر تا امروز 9 فروردین به 75 نفر رسیده است.

*یکی از آنان خانم 42 ساله ساکن بوشهر که پس از طی دوره درمان از بیمارستان ترخیص شد و در حال حاضر با حال عمومی خوب در قرنطینه خانگی به‌سر می‌برد.

*بیمار جدید دیگر را خانم 73 ساله، ساکن شهرستان دشتستان است. پسر وی در اسفندماه سفر به تهران داشته‌اند و علائم خفیفی از بیماری را نشان داده بوده‌اند و فامیل یک از افرادی است که قبلاً نمونه آزمایش وی مثبت اعلام‌شده که پس از طی دوره درمان از بیمارستان ترخیص و در حال حاضر با حال عمومی خوب در قرنطینه خانگی است.

* بیمار جدید کرونایی دیگر استان بوشهر خانمی 60 ساله ساکن شهرستان کنگان است . وی دارای بیماری زمینه‌ای قلبی عروقی و دیابت است که در بیمارستان امام خمینی (ره)  کنگان بستری و از حال عمومی خوبی برخوردار است.

* بیش از 90 درصد بیماران کرونایی استان بوشهر درمان شده‌اند. از 75 بیمار کرونایی استان بوشهر با تلاش کادر درمانی تاکنون 63 نفر آنان درمان شده‌اند.

* 38 نفر با علائم حاد تنفسی در بیمارستان‌های استان بستری هستند. از مجموع بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان 63 نفر مرخص شده‌‌اند، شش نفر فوت کرده‌اند و 6 بیمار دیگر در بیمارستان در حال سپری کردن دوره درمانی خود قرار دارند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد