شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - 2020 September 19
کد خبر: ۲۲۸۳۹۳
تاریخ انتشار: ۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۴
در گفتگو با سوک
به دنبال انتشار متنی از یک جوان اهرمی در شبکه های اجتماعی که نقدهایی نسبت به کنترل مبادی ورودی و خروجی شهر اهرم، مرکز شهرستان تنگستان توسط اکیپ های تلفیقی سازمان و ارگان های مسئول داشت، در پیگیری خبرنگار سایت سوک از فرمانده انتظامی این شهرستان که متولی برقراری امنیت اکیپ های بهداشتی و اجرای اعمال محدودیت ها و ممنوعیت های تردد را برعهده دارند،مواردی را توضیح دادند.
به گزارش سوک، به دنبال انتشار متنی از یک جوان اهرمی در شبکه های اجتماعی که نقدهایی نسبت به کنترل مبادی ورودی و خروجی شهر اهرم، مرکز شهرستان تنگستان توسط اکیپ های تلفیقی سازمان و ارگان های مسئول داشت، در پیگیری خبرنگار سایت سوک از فرمانده انتظامی این شهرستان که متولی برقراری امنیت اکیپ های بهداشتی و  اجرای اعمال محدودیت ها و ممنوعیت های تردد را برعهده دارند،مواردی را توضیح دادند.

سرهنگ حسین خواجه در گفتگو با سوک اظهار داشت: در راستای اجرایی شدن مصوبات ستاد ملی کرونا، ماموریت مبارزه با این ویروس منحوس ،اولویت اصلی نیروی انتظامی در وضعیت فعلی است .

وی افزود: در این راستا و برای کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا، تمامی مبادی ورودی و خروجی شهرستان تنگستان در چهار نقطه با حضور تیم هایی از پلیس به شکل شبانه روزی کنترل می شود.

رئیس پلیس شهرستان تنگستان تصریح کرد: همکاران ما در محورهای فرعی نیز بوسیله گشت های سیار ، شهرستان را کنترل و از ورود خودرو افراد غیر بومی ممانعت به عمل می آورند.

خواجه عنوان کرد: طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا با قاطعیت توسط پلیس در سطح شهرستان تنگستان در حال اجراست اما این نوع کنترل ها به گونه ای نیست که مانع خدمات رسانی به مردم شود.

وی ادامه داد:هیچ گونه منعی برای تردد خودروهای حامل موادغذایی و سوختی، امدادی، درمانی و آتش نشانی نداریم و ضمن اعلام رعایت موارد بهداشتی صنوفی مانند نانوایی ها، سوپر مارکت ها، فروشگاه های مواد غذایی همچنان در حال ارائه خدمات به مردم هستند.


رئیس پلیس شهرستان تنگستان یادآور شد: برای اجرای صحیح و اصولی طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا، چندین تیم بازرسی در نیروی انتظامی تنگستان بر مبادی ورودی و خروجی کنترل و نظارت دارند تا روند اجرای طرح بدون هیچ مشکلی و به نحو مناسبی اجرایی شود.

وی با قدردانی از مردم شهرستان تنگستان برای همراهی با پلیس در اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا و فاصله اجتماعی عنوان کرد: بررسی ها نشان از موافق بودن مردم شهرستان تنگستان از اجرای این طرح توسط نیروی انتظامی ، نیروهای بسیج و هلال احمر دارد هرچند شاید عده ای محدود که با اجرای این طرح دچار یک سری محدودیت های قانونی شده اند، مخالف این طرح هستند.


خواجه گفت: در راستای حفظ سلامتی آحاد جامعه و متناسب با ماموریت محول شده ، مانع از هرگونه تردد غیرضروری از مبادی ورودی و خروجی شهرستان تنگستان می شویم.

رئیس پلیس شهرستان تنگستان یادآور شد: در صورت تمایل ، نیروهای مردمی می توانند با ملحق شدن به پویش هلال احمر در طرح مقابله با کرونا شرکت کرده و تحت لوای این جمعیت فعالیت داشته باشند.نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد