سه‌شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 June 02
جدیدترین اخبار
کد خبر: ۲۲۹۹۴۶
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۰
مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر خبر داد
وی از اعلام آمادگی طلاب خواهر مدارس علمیه این استان برای ادامه هرگونه همکاری جهادی با حوزه بهداشت و درمان خبر داد و گفت: حوزه بهداشت و درمان در هر زمینه ای که نیاز داشته باشد، طلاب خواهر آماده انجام هرگونه همکاری جهادی با آنها می باشند.
به گزارش سوک؛ مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر در گفتگو با خبرگزاری کوثر در بوشهر گفت: بیش از 200 هزار ماسک، گان و شیلد تاکنون از سوی گروه های جهادی طلاب مدارس علمیه خواهران این استان تولید و به بیمارستان های سراسر این استان تحویل داده شده است.

حجت الاسلام علی اکبر اسماعیلی افزود: این گروه های جهادی با هدف رفع کمبود ماسک و دستکش  بهداشتی به منظور کمک به پیشگیری و کنترل ویروس کرونا اقدام به تولید ملزومات حفاظت فردی کرده اند.

وی از اعلام آمادگی طلاب خواهر مدارس علمیه این استان برای ادامه  هرگونه همکاری جهادی با حوزه بهداشت و درمان خبر داد و گفت: حوزه بهداشت و درمان در هر زمینه ای که نیاز داشته باشد، طلاب خواهر آماده انجام هرگونه همکاری جهادی با آنها می باشند.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر عنوان کرد : تاکنون بیش از هزار ماسک، گان، شیلد و دستکش یکبار مصرف با همت خواهران طلبه مدارس این استان تهیه و به صورت رایگان در اختیار مراکز بهداشتی جهت توزیع عمومی قرار گرفته است.

وی بیان کرد: مدارس علمیه خواهران این استان بیش از 200 بسته غذایی و بهداشتی بین نیازمندان و محرومین این استان با کمک خیرین توزیع کرده است.

گفتنی است حوزه علمیه خواهران استان بوشهر هم اکنون دارای 11 مدرسه علمیه در مقاطع یک تا سه است که در این میان شهر بوشهر دارای 2 مدرسه علمیه و یک مرکز آموزش عالی و دیگر شهرستان ها نیز هر کدام دارای یک مدرسه علمیه خواهران هستند که 3368 طلبه خواهر مشغول به تحصیل و بیش از 620 دانش آموخته دارد که به عنوان استاد، پژوهشگر، مبلغ دینی، فعال فرهنگی و ... در عرصه های مختلف فرهنگی و اجتماعی استان مشغول به فعالیت هستند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد