دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 June 01
کد خبر: ۲۳۰۱۷۶
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۹
سوک گزارش می کند
حضور منتخب مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در دفتر یکی از مطبوعات ، بهانه ای شد تا برخی مخالفان ایشان که خود را جوانان انقلابی می نامند با صدور شب نامه های بی نام و نشان در شبکه های اجتماعی به این روند اعتراض کنند.
به گزارش سوک، حضور منتخب مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در دفتر یکی از مطبوعات ، بهانه ای شد تا برخی مخالفان ایشان با معرفی خود به نام جوانان انقلابی ، شب نامه هایی را در فضای مجازی منتشر کنند.

این جوانان انقلابی نما برای ایجاد خدشه به دکتر رضایی در حالی نشست ایشان را با یک رسانه ، مورد انتقاد شدید قرار داده اند که گویا فراموش کرده اند که در طی همین مدت محدود از انتخاب توسط اکثریت مردم دشتستان، چه نشست های فراوانی با مقامات کشوری و لشگری در سطوح اول انجام داده است.

در راستای شفاف سازی و تنویر افکار عمومی ،اقدام به نشر شب نامه بی نام نشان این عده مخالف در قالب جوانان انقلابی و توضیحات مستدل کرده ایم.

جوانان انقلابی نماها خطاب به نماینده منتخب دشتستان

نماینده منتخب دشتستان گفت ؛ چی گفت: من شفاف و پاسخگو هستم

در عجبیم چرا برای ایجاد شفافیت و مبارزه با فساد و شکستن انحصار خبر به خانه معلول می روید در حالی که خود یک ژورنالیست بودید.

واما چرا حال با ژست ژورنالیستی می گویید؛ مدیون هیچ کس نیستم، بله شاید مدیون رفیقهای جدیدت نباشی ولی مدیون مردم و کسانی هستی که از مال و آبرویشان مایه گذاشتند تا اعتماد عمومی را به سمت شما جلب کنند .

انتظار می رفت با برائت از مفسدین و مسببین در جهت تحقق خواسته ها و آرمانهای انقلابی بهتر رفتار کنید و در چنین نشستی نمی رفتید اما این اشتباه شما باعث نمی شود که از پیگیری مطالبات کوتاه بیاییم و از شما بگذریم.

نماینده محترم؛ نمیشه هم با این طرفی عکس یادگاری بگیری هم با آنطرفی!..بعد بگویی با فساد مبارزه می کنم، اگر قرار بود با این افراد در یک اتوبوس بنشینید و به مبارزه با فساد برید، خوب چه نیازی به حضور جوان انقلابی بود، همان قبلیها باز می آمدند.

*جاده صاف کن و تطهیرکننده مسببان مشکلات مردم نباشید،* تکرار این نشست ها و رفتارها باعث می شود، مردم فکرها کنند و در مورد شما و دلسوزان هم بد تصور کنند و این مثل در ذهنشان متصّور شود، *که اینها همه از یک پیاله آب می خورند*

منتظر شفافیت و پاسخگویی هستیم.برای پیگیری عدالت هم که شده اگر دوباره با این دوستان هم نشین شدید، از خود بپرسید دلیل نزدیکی اینها به شما دقیقا چیست!

چرا با دیگر مسئولین مخالف تفکر خود، هیچ مصاحبه ای یا نشر مطلبی که در راستای خدمات به مردم هست دیده نمی شود، *با نگاه یک ژورنالیست حرفه ای به موضوع نظر کن*

ببین در حالی که این چند سال حاکمیت جناح محبوبشان بر اخبار و مطبوعات، چگونه با انحصار خبر کمتر شاهد حضور رسانه های بی طرف یا منتقد در نشست ها و کنفرانسها بودیم، چجور شما در حالی که هنوز با خیلی از حامیان رسانه ای خود برای تشریح برنامه های خود به گفتگو ننشسته اید با این رسانه مخالف به گفتگو نشستید در حالی که به واضح در این نشست هم به شما گفته میشه که تفکر ما با شما مخالف است.آخه این عجیبه واقعا! ما را با پاسخگویی و شفافیت سازی بیدار کن، اگر خود بیداری

پاسخی به انقلابی نماهای شب نامه پخش کن

دلایل واقع بینانه برای نشست منتخب دشتستان با مطبوعات و سایت های خبری


دکتر رضایی تا به امروز و طبق اطلاعات من با ۵ رسانه ی ملی یعنی شبکه سه صدا و سیما، روزنامه فرهیختگان، روزنامه جام جم، هفته نامه صبح صادق و سایت بصیرت و با ۱۰ رسانه استانی یعنی صدا و سیمای استان، خبرگزاری فارس خبرگزاری مهر، سایت سوک، روزنامه بامداد، هفته نامه دریای جنوب، سایت سپاس، هفته نامه مردم جنوب، هفته نامه آزادنما و هفته نامه اتحاد خبر مصاحبه داشته اند و مصاحبه با رسانه ها یکی از ملزومات نمایندگی است.یک اصل را هم فراموش نکنیم که مصاحبه با یک رسانه به معنای پذیرش تفکر آن رسانه نیست چنانکه در عکس ارسالی که خدمت حضرتعالی ارسال کردم سردار نقدی با لیبرال ترین روزنامه ایران یعنی روزنامه شرق مصاحبه می‌کند، سوال این است که آیا سردار نقدی تفکراتش تغییر کرده و یا روزنامه شرق انقلابی شده است؟ جواب هیچکدام است

لطفا بفرمایید که کدام صحبت های ایشان *جاده صاف کن و تطهیر کننده مسببان مشکلات اقتصادی مردم* است؟ آنچه که تا به امروز از ایشان دیده ایم سینه سپر کردن برای حل مشکلات مردم است ولاغیر.

من می خواهم جواب حضرتعالی را با مشی استاد شهید مرتضی مطهری پاسخ دهم که در بدترین وضعیت نشریه زن امروز که فمینیستی ترین نشریه قبل از انقلاب و بعد از انقلاب بوده است همکاری می کرد و یادداشتهای استاد شهید مرتضی مطهری هنوز در این نشریه موجود است و به عنوان کتاب حقوق زن در اسلام منتشر گردیده است لذا از حضرتعالی به عنوان فردی انقلابی که قطعاً دلسوز هستید درخواست دارم که بین نگاه سیاسی و کار رسانه‌ای که آن هم بیان مواضع بصورت تمایز قائل شوید.

از شفافیت سخن گفتید لطفا شفاف بفرمایید که نویسنده مطلب کیست؟ یک بام و دو هوا نداریم. دوستمان درست فرمودند دوره ی بیانیه نویسی مدتی است که گذشته.نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد