شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 30
کد خبر: ۲۳۰۲۲۱
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۷
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان بوشهر گفت: بزودی پنجمین کشتی حامل برنج در بندر بوشهر پهلو می‌گیرد تا بدین ترتیب میزان برنج‎های تحویلی در قالب کالای اساسی به ۵۷ هزار تن افزایش پیدا کند.
 پنجمین کشتی حامل ‌برنج در ‌بندر بوشهر پهلو می‎گیرد

به گزارش سوک،سیدمحمد هاشمی روز چهارشنبه در نشست ستاد تنظیم بازار استان بوشهر افزود: میزان برنج و شکر ذخیره انبارهای اداره کل غله و خدمات بازرگانی به ترتیب ۲ و یکهزار تن است و توزیع این اقلام از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر همچنان ادامه دارد.

 وی در ارتباط با وضعیت برداشت گندم در استان بوشهر نیز گفت: در این استان ۱۲ انبار شامل ۵ انبار اداره کل غله و ۷ انبار مباشر تعاون روستایی در تحویل‌گیری گندم‌های برداشتی کشاورزان به صورت خرید تضمینی فعالیت می‌کنند.

هاشمی ادامه داد: پیش‌بینی خرید ۱۰۸ هزار تن گندم  از کشاورزان استان بوشهر شده بود که تاکنون ۱۱۴ هزار تن گندم  خریداری و تحویل انبارهای ذخیره شده است.

وی گفت: از ۱۱۴ هزار تن گندم خریداری شده از کشاورزان مبلغ ۲۶۰ میلیارد تومان بابت خرید ۱۰۴ هزار تن آن به حساب کشاورزان واریز شده و هزینه خرید ۱۴ هزار تن دیگر بزودی پرداخت می‌شود.

هاشمی یادآورشد: ۱۰۰ هزار تن از گندم‌های خریداری شده به صورت مستقیم به انبارهای پنج گانه اداره غله  و ۱۴ هزار تن دیگر نیز از طریق انبارهای مباشر تحویل شده است./ایرنا

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد