شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 30
کد خبر: ۲۳۰۲۸۵
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۴
معاون امور ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: از امروز سوم خردادماه فعالیت باشگاه‌های بدن سازی و پرورش اندام این استان با رعایت پروتکل‎های بهداشتی از سرگرفته شد.
فعالیت باشگاه‎های بدن سازی و پرورش اندام بوشهر از سرگرفته شد

 به گزارش سوک،موسی کشتکار  افزود: برابر ابلاغیه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ارتباط با از سرگیری فعالیت‌های ورزشی هیچ محدودیتی در بازگشایی اماکن و سالن‌های ورزشی در همه رشته‌های ورزشی در مناطق سفید وجود ندارد.

وی بیان کرد: شروع فعالیت باشگاه‌های بدنسازی به صورت انفرادی و دیگر رشته های ورزشی انفرادی و استخرهای روباز در مناطق زرد با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مجاز است.

کشتکار ادامه داد: در شهرهای قرمز، رشته‌های انفرادی با تماس متوسط مانند بدنسازی و پرورش اندام با تاییدیه فضای فیزیکی توسط مرکز بهداشت شهرستان دانشگاه های علوم پزشکی یا دفاتر خدمات سلامت از سرگرفته شده‌است.

وی یادآور شد: فعالیت رشته‌های ورزشی پر برخورد و تیمی در شهر های زرد و قرمز همچنان ممنوع است.

کشتکار عنوان کرد: قبل از شروع به کار همه کارکنان شاغل در اماکن ورزشی انجام تست پی.سی.آر الزامی و پذیرش ورزشکاران مشکوک و بیمار در همه اماکن ورزشی ممنوع است.

وی افزود:  ثبت نام همه باشگاه‌های ورزشی در سامانه وزارت بهداشت به نشانی www.salamat.gov.ir قبل از بازگشایی الزامی است و برگزاری مسابقات در هر شهری که بازگشایی انجام شده‌است، منوط به تاییدیه معاونت بهداشت وزارت بهداشت است.

کشتکار بیان کرد: فعالیت ورزشی در همه اماکن ورزشی فوق باید با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و دستورالعمل‌های بهداشتی انجام شود./ایرنا

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد