يکشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 05
کد خبر: ۲۳۰۶۰۵
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۵
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر:
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: برای گسترش برنامه‌ها قرانی در بوشهر از ظرفیت فضای مجازی استفاده‌شده است.
استفاده‌ از ظرفیت فضای مجازی برای گسترش برنامه‌ها قرانی در بوشهر

به گزارش سوک،حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی  اظهار داشت: ۹۲ کرسی تلاوت قرآن کریم در شبکه‌های اجتماعی در ماه رمضان برگزار شد.

وی بابیان اینکه این برنامه ها با هدف بهره‌مندی هرچه بیشتر مردم از برنامه‌های قرآنی کرسی تلاوت قرآن کریم برگزار شد تصریح کرد: ایجاد زمینه برای تدبر در قرآن از طریق قرائت زیبا توأم با استماع ترجمه و تفسیر از دیگر اهداف برگزاری جلسات قرآنی در شبکه‌های اجتماعی است.

سروستانی افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا امکان برگزاری محافل قرآنی به صورت اجتماعی و با حضور مردم امکان‌پذیر نبود، بنابراین تدبیری اتخاذ شد که در شبکه‌های اجتماعی و به ویژه‌ برنامه اینستاگرام در روزهای ماه مبارک رمضان کرسی تلاوت قرآن کریم در این برنامه به صورت زنده پخش شود.

وی بیان کرد: این کرسی‌های تلاوت از صفحات اینستاگرام ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان‌ها و بعضی از مراکز قرآنی به صورت زنده در ماه رمضان پخش شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر خاطرنشان کرد: توسعه و ترویج فرهنگ قرآن در کار و زندگی و انس با قرآن و نهادینه کردن فرهنگ قرآن خوانی و استماع قرائت قرآن و معطر کردن فضای قرآنی در شهر و ایجاد فضای حرفه‌ای برای قاریان جوان برای افزایش تجربه تلاوت از مهم‌ترین اهداف برگزاری کرسی‌های تلاوت قرآن کریم بوده است./مهر


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد