سه‌شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 14
کد خبر: ۲۳۰۶۰۸
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۴
سوک بررسی می کند
سرپرست دبیر هیات فوتبال استان بوشهر در حالی روز گذشته با متنی سه صفحه ای و البته چالش زا از سمتش استعفاء کرده که رییس هیات فوتبال این استان در متنی کوتاه و کمتر از یک خط به آن واکنش نشان داده است.
به گزارش سوک، سرپرست دبیر هیات فوتبال استان بوشهر در حالی روز گذشته با متنی سه صفحه ای و البته چالش زا از سمتش استعفاء کرده که رییس هیات فوتبال این استان در متنی کوتاه و کمتر از یک خط به آن واکنش نشان داده است.

پرویز عبدی پور سرپرست مستعفی دبیر هیات فوتبال استان بوشهر در بخشی از متن استعفایش از دخالت اداره ورزش و جوانان استان بوشهر در کار هیات فوتبال، تقابل هیات فوتبال استان بوشهر با فدراسیون و صدمات وارده به فوتبال استان بوشهر ، حذف افراد شایسته با دخالت های بیرونی و خدشه دار شدن اساس نامه و قوانین جاری فراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران سخن گفته است.

طبیعی است که سرپرست مستعفی دبیر هیات فوتبال استان بوشهر برای هر کدام از این عناوین بکار برده شده خطاب به رییس این هیات در استان بوشهر، باید مستندات محکمی نیز داشته باشد تا بتواند اقناع عمومی انجام دهد والا می توان از آن به عنوان یک اتهام نام برد.

واکنش رییس هیات فوتبال استان بوشهر نیز در این خصوص جالب است. محتشم در صفحه اینستاگرامی خود نوشت : بر اساس عهدی که با فوتبال بسته ام همچنان به پاک سازی فوتبال ادامه خواهم داد.

خارج از این که بخواهیم در این نوشتار مشکلات ایجاد شده بین رییس هیات فوتبال و سرپرستی دبیری این هیات در استان بوشهر را موشکافی و حق را به یک فرد دهیم ( وظیفه رسانه ، قضاوت نیست) ، با انتشار این خبر دیدگاه های متفاوتی در شبکه های اجتماعی شکل گرفت که البته چندان وسیع و اصطلاحا ترند در سطح استان بوشهر نبود تا این ذهنیت را ایجاد کند که هر آمدنی ، رفتنی نیز به دنبال دارد هر چند سرپرست دبیر هیات فوتبال استان بوشهر از سمتش عزل نشده بلکه به صلاحدید خود ، استعفاء داده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد