شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 04
کد خبر: ۲۳۱۱۸۲
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰
رئیس صمت بوشهر خبر داد:
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از نظارت سختگیرانه بر رعایت اصول مقابله با کرونا در سطح صنف‌های مختلف و بازار بوشهر خبر داد.
نظارت سختگیرانه بر رعایت اصول مقابله با کرونا در بازار بوشهر

به گزارش سوک، سید حسین حسینی ظهر دوشنبه در حاشیه نشست ستاد استانی مقابله با کرونا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: های مشترک برای نظارت بر صنوف فعال شده است و نظارت‌ها تشدید شده است.

وی اضافه کرد: هم‌اکنون گشت‌های مشترک بازرسی از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با حضور دانشگاه علوم پزشکی، تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف و سایر دستگاه‌های مرتبط به‌صورت منظم در حال انجام است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر بیان کرد: این گشت‌ها به منظور نظارت جدی و سختگیرانه بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی در واحدهای صنفی در حال انجام است و در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی, وفق مقررات جاری برخورد و حتی پلمب خواهند شد.

وی تصریح کرد: با توجه به افزایش بیماری کرونا واحدهای صنفی استان ملزم به رعایت دقیق نکات بهداشتی مبارزه با ویروس کرونا برای حفظ سلامت خود و مردم جامعه هستند.

حسینی بیان کرد: بازرسی و نظارت مستمر بر همه واحدهای صنفی سراسر استان به منظور اجرای نکات دقیق بهداشتی در راستای جلوگیری از گسترش بیماری کرونا از ۲۴ خرداد ماه سال جاری تشدید شده است و در صورت عدم رعایت موارد مربوطه برخورد قانونی خواهد شد.

وی تاکید کرد: همه واحدهای صنفی به ویژه نانوایان، رستوران‌ها، غذافروشی ها، آرایشگاه‌ها و غیره با استفاده از ماسک، دستکش و کلاه بهداشتی، استفاده از دستگاه کارت خوان بانکی، ضد عفونی مستمر محیط کسب و در پذیرش مشتریان با رعایت فاصله گذاری اجتماعی فعالیت کنند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تصریح کرد: همه واحدهای صنفی و همچنین صنعتی در صورت ادامه فعالیت بایستی پروتکل‌های بهداشتی مرتبط با نوع فعالیت خود را به‌صورت دقیق اجرا کنند تا سلامت جامعه بیشتر به خطر نیافتد./مهر


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد