شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 04
کد خبر: ۲۳۱۱۸۵
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۸
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به بستری بودن ۱۳ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان، گفت: تعداد جانباختگان مبتلا به کرونا در استان بوشهر به ۳۵ نفر رسید.
تعداد جانباختگان مبتلا به کرونا در استان بوشهر به ۳۵ نفر رسید

به گزارش سوک سعید کشمیری  اظهار داشت: از مجموع دو هزار و ۹۹۷ بیمار حاد تنفسی که تاکنون در بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده‌اند، دو هزار و ۸۱۴ نفر مرخص شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه هم‌اکنون ۵۹ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند، خاطرنشان کرد: با فوت یک جوان ۳۹ ساله در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد کل جانباختگان مبتلا به کرونا در استان بوشهر به ۳۵ نفر رسیده است.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر از بستری شدن ۱۵ نفر طی ۲۴ ساعت گذشته در استان خبر داد و بیان کرد: هشت نفر از مبتلایان نیز با حال خوب از بیمارستان مرخص شدند.

وی مجموع بیماران حاد تنفسی مراجعه‌کننده به بیمارستان‌های استان را ۱۰ هزار و ۴۹۱ نفر اعلام کرد و افزود: در حال حاضر ۱۳ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان بستری هستند.

کشمیری با ابراز نگرانی از وضعیت افزایش تعداد مبتلایان به کرونا در سطح استان اضافه کرد: مراقبت از این افراد در منزل باید با رعایت پروتکل‌های بهداشتی همراه باشد و همه اصول رعایت شود./مهر


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد