دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 13
کد خبر: ۲۳۱۲۱۰
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۸
مدیرکل گمرک بوشهر:
مدیرکل گمرک بوشهر بابیان اینکه ورود و خروج هرگونه مایعات از گمرکات استان با دقت بررسی می‌شود، گفت: با حساسیت بالا به مبارزه با مواد مخدر می‌پردازیم.
گمرک بوشهر حساسیت بالایی در مبارزه با مواد مخدر دارد

به گزارش سوک، بهروز قره بیگی ظهر سه‌شنبه در نشست هماهنگی گمرک بوشهر و پلیس مبازره با مواد مخدر استان اظهار داشت: مقابله با انتقال و حمل مواد مخدر را به عنوان یک برنامه مهم و اساسی در دستور کار داریم.

وی اضافه کرد: برخی کالاها با اخذ مجوزهای لازم به عنوان پیش ساز اظهار می‌شود اما بعضاً مشاهده شده برخی پیشتازها با عناوین دیگر و تحت نام کالایی دیگر به گمرک اظهار می‌شود که با دقت و حساسیت گمرک و پس از اخذ نظریه آزمایشگاه تعیین ماهیت اقدام قانونی لازم صورت می‌گیرد.

وی تصریح کرد: گمرک به عنوان یکی از اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر همواره سعی نموده با حساسیت بالا به مبارزه با مواد مخدر بپردازد.

قره بیگی اضافه کرد: ر زمینه شناسایی بهتر و دقیق‌تر کالاهای پیش ساز مواد مخدر نیازمند آموزش هستیم و این آمادگی را داریم که در زمینه آموزش کارکنان خود و سایر فعالین اقتصادی دوره‌های آموزشی را با بهره‌گیری از توان پلیس و با همکاری اتاق بازرگانی استان برگزار کنیم./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد