دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 13
کد خبر: ۲۳۱۲۴۲
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۰
رئیس پلیس راهور استان بوشهر گفت: به علت انجام عملیات اجرایی و عمرانی در طرح تقاطع غیر همسطح شهید مطهری شهر بوشهر ۲ محور منتهی به این میدان تا اطلاع ثانوی مسدود است.
۲ محور منتهی به میدان‌ شهید مطهری بوشهر مسدود شد

به گزارش سوک،قدرت الله کشکولی روز چهارشنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: با این تعمیرات انتهای خیابان مطهری بعد از آخرین دوربرگردان به سمت میدان مطهری و همچنین انتهای بلوار طالقانی (صلح آباد) به طرف میدان مطهری تا اطلاع ثانوی مسدود شده است.

وی بیان کرد: شهروندان و رانندگانی که قصد خروج از شهر یا ورود به بزرگراه آزادی و رفتن به مناطق جنوبی شهر را دارند از مسیرهای جایگزین یعنی  خیابان ساحلی و خیابان آزادگان (فنس) تردد کنند.
 کشکولی ادامه داد: مسیر ورودی شهر از سمت بزرگراه امام علی و آزادی به سمت میدان مطهری و بلوار طالقانی وخیابان مطهری باز و قابل استفاده است.

وی اظهار داشت: شهروندان و رانندگانی که قصد خروج از شهر یا ورود به بزرگراه آزادی و رفتن به مناطق جنوبی شهر را دارند از مسیرهای جایگزین یعنی  خیابان ساحلی و خیابان آزادگان (فنس) تردد نمایند.
کشکولی گفت: مسیر ورودی شهر از سمت بزرگراه امام علی و آزادی به سمت میدان مطهری و بلوار طالقانی وخیابان مطهری باز و قابل استفاده است./ایرنا

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد