شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 04
کد خبر: ۲۳۱۲۶۸
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۱
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته پیش رو سرعت وزش بادهای شمالی روی دریا بطور قابل ملاحظه‌ایددر این استان افزایش می‌یابد.
بادهای شمالی در بوشهر شدت می‌گیرد

به گزارش سوک،پیام مساعدی  افزود: با این افزایش سرعت باد خلیج فارس نیز در این مدت مواج و متلاطم خواهد بود.
وی بیان کرد: بررسی نقشه‌های پیش یابی وضعیت جوی و دریایی نشان می‌دهد با کاهش سرعت وزش بادهای شمالی، طی امروز و فردا در بیشتر ساعت‌ها وضعیت دریا در سواحل استان به نسبت آرام خواهد بود.

مساعدی ادامه داد: پیش بینی می‌شود در این مدت، غبار محلی و در طول روز وزش ملایم باد و در ابتدای صبح در برخی نقاط مه صبحگاهی از پدیده‌های غالب در استان  بوشهر باشد. 
وی اظهار داشت: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر به طور غالب صاف همراه با غبار محلی و گاهی وزش باد و در برخی نقاط همراه با مه صبحگاهی پیش بینی می‌شود.
مساعدی بیان کرد: در این مدت جهت وزش باد شمال غربی تا جنوب غربی با سرعت ۸ تا ۳۰ گاهی تا ۳۶ کیلومتر در ساعت و در شمال خلیج فارس  بامداد فردا تا ۴۰ کیلومتر در ساعت پیش بینی شده‌است.
وی اظهار گفت: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج ۳۰ تا ۹۰ گاهی ۱۲۰ سانتیمتر پیش بینی می‌شود.
مساعدی افزود: فردا در بندر بوشهر زمان جزر اول دریا ساعت ۰۰:۰۴ دقیقه بامداد ، مد اول ۰۷:۳۰، جزر دوم  ۱۸: ۱۵ و مد دوم ۲۰:۵۱ خواهد بود.
وی یادآور شد: در ۲۴ساعت گذشته برازجان و جم با ۴۶ و ۲۴ درجه سانتیگراد به ترتیب بیشترین و کمترین میزان رطوبت را داشتند./ایرنا

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد